UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Jak pozbyć się śmieci?

 
Jak pozbyć się śmieci?

W pierwszym odruchu, kiedy tylko przygotowujemy się do remontu domu czy mieszkania, myślimy o farbach, panelach, płytkach. Potem przychodzi czas na planowanie zakupu odpowiednich urządzeń i mebli. Warto jednak zastanowić się, czy to aby wszystko. Ekipę malarsko-remontową mamy, pomysł mamy. Przystępujemy do działania i... mamy też śmieci. Co z nimi zrobić i jak o nich pomyśleć wcześniej, aby całe mieszkanie albo nasza posesja dookoła nie wyglądały jak po przejściu tornada?

Zaplanuj
       Planowanie jest tutaj podstawą i to planowanie nie powinno ograniczać się wyłącznie do zagadnień z cyklu farba, płytki, meble, ale musi również obejmować zabezpieczenie miejsca na odpady. Szczególnie jest to ważne, jeśli w planach remontowych jest jakieś poszerzanie, wyburzanie, wymiana dachu i inne tego typu przyjemności. Dzisiaj nie mamy już sytuacji, w której trzeba zorganizować jakiegoś miłego pana, który podstawi nam przyczepę pod okna, a potem wywiezie ten gruz. Obecnie mamy profesjonalne firmy, które zajmują się po pierwsze dostarczaniem pojemników na różne odpady (mniejsze lub większe gabarytowo) oraz ich późniejszym odbiorem, tak jak robi to na przykład http://ecoexpress24.pl/. Firma działa w ponad 50 miastach w Polsce, gdzie zajmuje się dostarczaniem worków BigBag oraz kontenerów oraz późniejszym ich odbiorem.
       Nawet jeśli nie udało Ci się zaplanować działań dużo wcześniej, to tego typu usługi pomagają w rozwiązaniu problemu. Szybko, sprawnie i - co najważniejsze - na czas.
      
       W czym
       Dzisiaj przez stronę internetową możesz bez żadnego problemu zamówić kontener lub worek BigBag, a potem zamówić ich odbiór. Firmy zajmujące się podobnym usługami oferują różne rodzaje pojemników na odpady. Worki BigBag są przeznaczone przede wszystkim do zbierania odpadów poremontowych i budowlanych, takich jak: gruz czysty i zmieszany, zanieczyszczony. Ich objętość to mniej więcej 1m3. Dedykowane są więc do małych remontów. Ich ogromnym plusem jest dość duża poręczność, łatwość rozstawienia, dostęp do całej przestrzeni worka. Wielkość kontenerów waha się od 3 do aż 36m3.
       Dzięki kontenerom możliwy jest wywóz różnego rodzaju odpadów: gruzu, poremontowych, zmieszanych, azbestu, papy, wielogabarytowych, wełny mineralnej czy papy. Szczególnie te największe kontenery są przystosowane do odbioru odpadów poremontowych, wielogabarytowych, ale (co ważne!) lżejszych. Sam gruz (czy to czysty, czy zmieszany) wywozimy przede wszystkim w kontenerach mniejszych. Zapakowanie 36m 3 kontenera samym gruzem uniemożliwiłoby jego przeniesienie na samochód hakowy. Zresztą, umówmy się, wyprodukowanie aż takiej ilości gruzu, to już naprawdę poważna operacja. 
      
       Odbiór
       Odbiór kontenerów czy worków jest tak samo prosty, jak ich zamówienie. Klient znów wchodzi na stronę internetową. Tym razem zamawia odbiór na konkretny dzień i czeka. W ten sposób ślady po remoncie znikają błyskawicznie. Mieszkanie i posesja wokół są czyste, zadbane, a rodzina może się cieszyć świeżo wyremontowanymi przestrzeniami. Komfortowo, bezpiecznie, bez stresu. Dzięki rozwiązaniom proponowanym przez firmy takie jak Ecoexpress remont da się przeprowadzić szybko, sprawnie i ekologicznie. 
      

       ---- materiał płatny ----

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl