Niedziela 21-10-2018, imieniny Jakuba, Urszuli
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jak to napisać?

Elbląskie Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza 20 oraz 21 stycznia w godz. 11-15 wszystkie organizacje społeczne na dwa moduły szkoleniowe z zakresu sporządzania sprawozdań finansowych i merytorycznych.

Adresatem szkoleń są osoby, które stają przed problemem sporządzenia sprawozdania finansowego i merytorycznego za 2009 r. oraz ci, którzy napotkali problemy podczas tworzenia sprawozdań i potrzebują wsparcia. Do udziału w szkoleniu Centrum Organizacji Pozarządowych szczególnie zaprasza rodzime organizacje społeczne oraz organizacje z powiatu elbląskiego.
     Spotkania odbędą się w siedzibie Centrum przy ul. Stefczyka 7/8 w Elblągu.
     Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie kart zgłoszeniowych znajdujących się na stronie Centrum w zakładce Aktualności/szkolenia na adres szkolenia@cop.elblag.pl bądź faxem 55 643 43 12. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 stycznia, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
     
     Zadanie jest współfinansowane przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach rządowego Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu.
     Więcej informacji na temat szkoleń można uzyskać na stronie internetowej Centrum http://www.cop.elblag.pl/.
     

Kamila Wałachowska, COP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Czytnik kart kryptograficznych Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)
Konto poczty elektronicznej
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata