UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jak uczyć się wielu języków jednocześnie?

 
Elbląg, Jak uczyć się wielu języków jednocześnie?

Dzisiejsze czasy wymagają od nas znajomości już nie jednego, a kilku języków obcych. Dwa języki stały się absolutnym minimum. Jeśli chcesz iść z duchem czasu i chcesz pochwalić się znajomością kilku języków obcych, jesteś na dobrej drodze. Czytaj dalej!

Jaka jest główna zaleta nauki kilku języków obcych w tym samym czasie?
     Główną zaletą jest oszczędność czasu. A doskonale wiemy jak cenny jest czas. Gdy Twój kolega pochwali się, że umie już angielski - Ty powiesz, że w tym samym czasie opanowałeś też niemiecki! Brzmi dobrze? Więc zastosuj się do kilku wskazówek, wybierz odpowiednią pomoc naukową z księgarni językowej, a Twoja nauka będzie przyjemna i efektywna!
     
     Jak iść z duchem czasu i komunikować się wieloma językami obcymi jednocześnie? :

     - Wypisz języki, które znasz (na przykład na poziomie początkującym) i te, których chciałbyś się nauczyć.
     Wypisz te języki obce, które chcesz poznać, mogą nimi być też te, których uczyłeś się w szkole i chcesz je nadal doskonalić.
     
     - Znajdź pomoc naukową i zastosuj ten sam typ do każdego z języków, których się uczysz.
     Łączenie wielu metod nauki języka obcego jest słusznym podejściem, ale jeśli obrałeś sobie cel, jakim jest opanowanie kilku języków jednocześnie, ważne jest, by metody ich nauki były jednakowe.
     
     Dlaczego to takie istotne?
     Należy stosować te same metody nauki języków nad którymi pracujemy, ponieważ unikamy w ten sposób chaosu. Widzimy dokładnie nasze postępy i kontrolujemy to, by nasza nauka była usystematyzowana i skuteczna.
     Przerabiając każdy z kolejnych rozdziałów podręcznika np. do nauki języka angielskiego „Angielski. Krok po kroku.” mamy możliwość równoległej nauki tą samą metodą drugiego języka, przykładowo języka niemieckiego, dzięki zastosowaniu książki z tej samej serii „Niemiecki. Krok po kroku”.
     Księgarnia internetowa Bookland posiada szeroki wybór pozycji obcojęzycznych, dlatego z pewnością znajdziemy tam wiele pomocnych książek, które umożliwią nam równoległą naukę wielu języków obcych.
     
     - Ucz się w tym samym czasie wielu języków, stosując metodę potęgowania działań i efektów.
     Możemy porównać wszystkie te języki ze sobą i znaleźć analogie, dzięki czemu nauka przebiegnie szybciej. Po prostu potęgujesz swoje możliwości i przyswajasz więcej danych w krótszym czasie. To zapewni równoległą naukę kilku języków w tym samym czasie i w tym samym tempie. To trochę tak jakbyś uczył się jednego języka, a drugi poznał przy okazji.      

     ----- materiał płatny -----
     
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl