UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jak zaoszczędzić na ubezpieczeniu warsztatu samochodowego?

 
Jak zaoszczędzić na ubezpieczeniu warsztatu samochodowego?

Prowadzenie warsztatu samochodowego wiąże się z braniem odpowiedzialności za samochody należące do klientów. Są one pozostawiane w punkcie z reguły na co najmniej kilka dni, co sprawia, że mechanik lub jego pracownicy odpowiadają za stan techniczny pojazdów.

Usuwanie szkód dodatkowych
       Nawet najlepszy mechanik może przypadkowo uszkodzić samochód klienta. Niekiedy zwykła nieostrożność, upuszczenie narzędzia na karoserię czy stłuczka podczas testowania auta po naprawie sprawiają, że pojazd klienta wymaga dłuższego i kosztowniejszego serwisowania. Jeżeli do awarii dochodzi z winy mechanika, klient nie chce płacić za jej usunięcie, dlatego właściciel warsztatu ponosi straty. Z tego powodu zaleca się, aby każdy przedsiębiorca prowadzący serwis samochodowy wykupił Motortrade Insurance. Jest to ubezpieczenie, chroniące osoby działające w branży samochodowej, przed kosztami zawiązanymi z uszkodzeniem aut należących do klientów bądź pojazdów przeznaczonych do sprzedaży.
      
       Dzięki ubezpieczeniu można zyskać gwarancję wypłaty odszkodowania w przypadku zniszczenia samochodu klienta bądź auta na sprzedaż bez względu na to, jak dojdzie do awarii. Ponadto istnieje możliwość ubezpieczenia mienia warsztatu lub mienia klienta od pożaru, kradzieży czy zniszczenia przez pracownika w wieku poniżej 25 lat (np. praktykanta ze szkoły zawodowej). Zakres ochrony oraz sumę ubezpieczenia można dostosować do potrzeb każdego przedsiębiorcy, dzięki czemu składka zawsze jest przystępna.
      
       Ubezpieczenie dla wszystkich przedsiębiorców

       Motortrade Insurance jest kierowane do wszystkich przedsiębiorców, których działalność wiąże się z handlem, serwisowaniem bądź kierowaniem samochodami należącymi do innych osób. Chętnie wybierają je nie tylko mieszkańcy Wielkiej Brytanii, ale również innych krajów Unii Europejskiej, gdyż jest to jedno z najtańszych i najatrakcyjniejszych ubezpieczeń tego typu. Kupując Motortrade Insurance, oszczędza się pieniądze, gdyż polskie towarzystwa ubezpieczeniowe nie posiadają rozbudowanej i taniej oferty polis dla warsztatów samochodowych.
      
       Co ważne, każdy przedsiębiorca może dostosować zakres ubezpieczenia do własnych potrzeb, rezygnując ze zbędnych mu polis dodatkowych i płacąc tym samym niższą składkę. Podstawowe ubezpieczenie jest wystarczające dla większości warsztatów samochodowych, jednak dla bardziej wymagających serwisów przygotowano polisę rozszerzoną, która chroni przed niemalże każdym zdarzeniem wpływającym negatywnie na zyski warsztatu.
      
                                                                        ----------- materiał płatny -------------
      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl