Czwartek 17-01-2019, imieniny Antoniego, Jana
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Jedyna szkoła podstawowa z dwujęzycznym nauczaniem wczesnoszkolnym

 

Bilingualna szkoła podstawowa Regent rozpoczęła nabór do klas pierwszych. Jest to jedyna szkoła z nauczaniem dwujęzycznym. Język angielski w klasach I-III realizowany jest w wymiarze 10 godzin lekcyjnych z podziałem na dwie godziny w ramach podstawy programowej oraz osiem godzin w ramach warsztatów English Music, Art, Games, Talk prowadzonych przez nauczycieli obcokrajowców.

Regent – szkoła odkrywców talentów
     Nasza szkoła to miejsce skupione na uczniu i jego potrzebach, miejsce, w którym każde dziecko rozwija się w swoim tempie i na swój własny sposób. W Szkole Podstawowej Regent wiemy, jak zapewnić edukację na najwyższym poziomie i stworzyć atmosferę, w której rodzą się pasje – naukowe, artystyczne oraz sportowe. Staramy się, aby każdy z naszych uczniów miał możliwość rozwijania swoich zainteresowań, a wszechstronnie wykwalifikowani, przyjaźni nauczyciele sprawiają, że Regent jest miejscem, w którym szacunek i życzliwość do drugiego człowieka jest codziennością.
     
     Regent – szkoła otwarta na świat
     Odpowiedzią na potrzeby naszych uczniów są działania służące wyposażeniu ich w umiejętności niezbędne do funkcjonowania we współczesnym świecie. Wierzymy, że nauka języków obcych poszerza horyzonty, umożliwia rozwój i sprzyja efektywnej komunikacji w codziennym życiu, a mądre korzystanie z najnowszych technologii podczas nauki sprawia, że nasi uczniowie są przygotowani do życia we współczesnym, cyfrowym świecie.
     
     Odpłatność za szkołę

     Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej i jest finansowana z dotacji państwowej i czesnego. W czesnym zawarte są zajęcia od 6:45 do 17:00, drugie śniadanie oraz obiad. Wysokość czesnego wynosi 450 zł. W szczególnych przypadkach oraz przy zapisie dwojga dzieci czesne ustalane jest indywidualnie z Dyrektorem szkoły.
     
     Terminy rekrutacji

     I termin – do 31 marca 2017 r.
     II termin (w przypadku wolnych miejsc) – do 31 maja 2017 r.

 


     Rodzice kandydatów ubiegających się o przyjęcie do klasy pierwszej proszeni są o złożenie w sekretariacie szkoły podania do szkoły wraz z kwestionariuszem kandydata (do pobrania ze strony). O przyjęciu do klasy pierwszej decyduje Dyrektor po odbyciu rozmowy z rodzicami.
     
     Szczegóły oferty

     Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą szkoły na stronie.
     
     Kontakt
     Szkoły Anglojęzyczne Regent w Elblągu
     Szkoła Podstawowa Regent
     ul. Królewiecka 100, 82-300 Elbląg
     Tel. 55 234-07-23
     sp@regent.edu.pl
     
     
                                                                --------------------- artykuł sponsorowany ---------------------
     

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl