Czwartek 25-04-2019, imieniny Marka, Jarosława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Już wkrótce pierwsze spotkanie Akademii Smyka

 
Elbląg, Już wkrótce pierwsze spotkanie Akademii Smyka

25 października rozpoczyna się kolejna edycja Akademii Smyka. Zapraszamy dzieci 5-6 letnie. Zajęcia odbywają się w przystępnej i atrakcyjnej formie dla maluchów. Akademia Smyka ma rozbudzić w dzieciach ciekawość świata i nauki.

Ubiegłoroczna edycja Akademii Smyka cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Nie dla wszystkich chętnych starczyło miejsc. Podobnie jest w tym roku szkolnym. Możemy przyjąć do Akademii wyłącznie 20 dzieci. O zapisaniu dziecka decyduje kolejność zgłoszeń.
     
     Akademia Smyka Zespołu Szkół Akademickich w Elblągu ma za zadanie rozwijać zainteresowania i talenty dzieci w warunkach akademickich. Przed zapisaniem dziecka do Akademii należy zapoznać się z regulaminem, który znajduje się na stronie Szkoły www.zsa.elblag.pl.
     
     W skład Zespołu Szkół Akademickich w Elblągu, oprócz Akademii Smyka wchodzą: Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Niepubliczne Gimnazjum Akademickie. Szkoła mieści się w nowoczesnym budynku Elbląskiej Uczelni Humanistyczno–Ekonomicznej, przy ul. Lotniczej 2.
     
• W naszych Szkołach mała liczba uczniów w klasach sprawia, że nauczyciele mogą w sposób indywidualny podchodzić do uczniów. Jest to szczególnie istotne w przypadku dzieci rozpoczynających naukę w szkole podstawowej i gimnazjum.
• Nauczyciele mają możliwość ukierunkowania procesu nauki u każdego dziecka, pomagają rozwiązywać zauważone trudności oraz rozwijać uzdolnienia.
• Zajęcia szkolne rozpoczynają się codziennie o godzinie 8.15.
• Świetlica zapewnia dzieciom opiekę w godzinach 6.30 – 17.00.
     
     Uczniowie, czekając na przyjście rodzica, mogą tutaj odpocząć, pobawić się lub odrobić zadania domowe.
• Program świetlicy obejmuje też edukacyjne zajęcia tematyczne.
• W ramach czesnego oferujemy szeroki pakiet zajęć pozalekcyjnych, które odbywają się tuż po lekcjach.
• W szkole podstawowej uczniowie mają dodatkowe godziny języka angielskiego, zajęcia taneczne, karate, trening pamięci.
• W gimnazjum uczniowie uczęszczają na dodatkowe zajęcia z języka angielskiego, matematyki, języka polskiego, historii, geografii i inne.
     
     
• Sale lekcyjne wyposażone są w nowoczesne pomoce dydaktyczne takie jak tablice multimedialne.
• Maluchy mogą korzystać z bezpiecznego placu zabaw.
• Szkoła dysponuje profesjonalnym, wielofunkcyjnym boiskiem, pokrytym amortyzującą nawierzchnią.
     
     
Zespół Szkół Akademickich
     Niepubliczna Szkoła Podstawowa
     Niepubliczne Gimnazjum Akademickie
     Elbląg, ul. Lotnicza 2
     Budynek EUH-E
     tel. 55-239-38-98
     
www.zsa.elblag.pl
     
     ---- Reklama ---
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl