Sobota 15-12-2018, imieniny Waleriana, Celiny
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kalos kagathos - piękny i dobry

Pod tą nazwą kryje się program profilaktyczny, który będzie realizowany przez Bogusława Tołwińskiego, elbląskiego entuzjastę wielkiej przygody. Na program składają się m.in. rajdy terenowe, warsztaty integracyjne, nauka języka obcego i praca z komputerem. Adresowany jest do uczniów gimnazjów i szkół średnich.

Pomysłodawca programu przytacza słowa Platona: „Tylko idee istnieją naprawdę, zaś rzeczy cielesne stają się i przemijają”. Tołwiński twierdzi, że obecnie, tak naprawdę, nie mamy żadnej żywej idei, żadnego silnego przesłania, żadnej wielkiej nadziei, a wszystko, co ważne i piękne, zszarzało i przeszło do lamusa codzienności. Dlatego poszukuje młodych kandydatów na współczesnych herosów. Ich charakterystyka to - wrażliwy na piękno, mądry i uczciwy człowiek, dla którego zasady moralne: honor, odpowiedzialność za czyny i uczciwość w życiu są bardzo ważne. To osoba sprawna fizycznie; silna i wytrzymała, cierpliwa oraz pokorna. To ktoś, komu można zaufać, i kto jest wzorem do naśladowania.
     Zainteresowaną udziałem w programie młodzież organizator zaprasza w czwartek 28 września o godz. 18 do hali MOS przy ul. Kościuszki.
     Program będzie finansowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.
     
Andrzej Minkiewicz -Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • "Pan redaktor" panie rapaport przytoczył słowa z plakatu promującego takie zajęcia dla elbląskiej młodziezy, a to z pewnoscia tekst organizatora całego programu. Kibic
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Kibic.(2006-09-24)
 • DIALEKTYKA: [gr. techne dialektike ~ umiejętność prowadzenia rozmowy, dialogu] U Sokratesa i Platona dialektyka stała się umiejętnością dochodzenia prawdy. Dialog filozoficzny nie jest bowiem wymianą poglądów, ale wspólnie podjętym wysiłkiem wydobycia na jaw ukrytych przesłanek rozmowy, na których opiera się wiedza potoczna. Tylko wiedza w ten sposób uzasadniona przestaje być mniemaniem i moze stać się wiedzą prawdziwą.. A wtedy nie tylko dzięki www.portel.pl będziemy KALOS KAI KAGATHOS
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  rwel(2006-09-24)
 • ..nioo coosik cienioochno z tomDialektykom^_^ ..rwel przynudza, aż nie chce się go poprawiać??? ..kai kagathos????? ..toć nawet blekMetalowcy z zaprzyjaźnionego łestKosta sumienniej i przyjemniej zgłębili filozofię najsłynniejszego ucznia Sokratesa masterful-magazine.com ..kalos kai agathos ~ kalos k'agathos ~ kalos kagathos!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  rwel(2006-09-24)
 • na taki dyskurs czekałem, brawo!jest światełko w tunelu wyłożonym dresami..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  tato(2006-09-25)
 • Powinno być kalos kagathis. Tak to mój błąd, za który przepraszam organizatora programu Pana Bogusława Tołwińskiego i wszystkich uczestników rzeczowej dyskusji. Autor tekstu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-09-25)
 • No ,no... wychodzimy z jaskini.Już nam sie nie zdaje ? Już troszkę wiemy?!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2006-09-25)
 • Brawka dla szanownegoPanaAutoraTekstu za odwagęCywilną (pięknyPrzykład dla młodychMediElowców), aczkolwiek określenie "rzeczowa dyskusja", to wyłącznieKurtuazja, bo nawet nie przeczytał Pan z uwagą naszych komentarzy.. www.google.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  rwel(2006-09-25)
 • Pięknie :) Portel usuwa komentarze niepochlebne autorowi.. ślicznie... autor przeprasza.. jeszcze ładniej... i w przeprosinach dalej brnie w błąd.... panie "redaktorze" Kalos kakatos( lub kagathos) a nie K_A_G_A_T_I_S.....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Rapaport_X(2006-09-28)
 • pogadaliMySe.. prawie pięknie i mądrze ^_^ ..ale rzeczywistość widać, patrząc w: to się czyta.. to się komentuje..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  rwel(2006-10-01)
 • Pełna respekta dla programu, ma me. KK GI !!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  GI(2006-10-06)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Czytnik kart kryptograficznych Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Czytnik kart kryptograficznych
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok (bez czytnika)