UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kawiarenka Pozarządowców

 
Elbląg, Kawiarenka Pozarządowców

20 października o godz. 17 w Ratuszu Staromiejskim odbędzie się Kawiarenka Obywatelska, podczas której członkowie Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych spotkają się z przedstawicielami elbląskich stowarzyszeń, fundacji i grup nieformalnych.

6 października ukonstytuował się skład Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych kadencji 2016-2019. W radzie zasiadają: Teresa Bocheńska (Bank Żywności w Elblągu) – przewodnicząca, Arkadiusz Jachimowicz (Stowarzyszenie ESWIP) – wiceprzewodniczący, Adrian Płączyński (Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Elblągu) – sekretarz, Krzysztof Grablewski (Fundacja Elbląg – Fundusz Lokalny Regionu Elbląskiego), Edward Łebkowski (Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Sprawniejsi"), Mateusz Szmurło (Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Elbląg), Stanisław Tomczyński (Elbląski Klub Sportowy START).
       Jednymi z głównych zdań REOP jest reprezentowanie elbląskich stowarzyszeń, fundacji i grup nieformalnych, współpraca z miastem na rzecz sektora pozarządowego, udział w zespołach wypracowujących prawo lokalne, integracja organizacji z naszego miasta. Dlatego spotkanie jest okazją, by przedstawiciele elbląskich NGO mogli wspólnie porozmawiać na temat pracy rady nowej kadencji, zgłosić pomysły, zasygnalizować problemy, jakimi według organizacji pozarządowych powinna zająć się REOP oraz wzmocnić współpracę pomiędzy podmiotami trzeciego sektora i REOP.
       Istnieje również możliwość zgłoszenia swoich pytań, propozycji i uwag drogą elektroniczną. Można zrobić to, wypełniając do wtorku 18 października prosty formularz dostępny pod adresem. Zapraszamy serdecznie do udziału w spotkaniu.
      
      
Rafał Narnicki, Centrum Organizacji Pozarządowych
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama