UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kobiety łączą siły

 
Elbląg, Kobiety łączą siły
fot. nadesłana

Co wydarzy się po połączeniu energii pań z Koła Gospodyń Miejskich oraz umiejętności twórczych kobiet z grupy Elbląskie Kreatywne? O tym przekonają się ci, którzy skorzystają z cyklu wspólnych zajęć zaplanowanych na najbliższe miesiące.

Dzięki aktywności i zaangażowaniu elbląskich rękodzielniczek spotykające się od roku w Domu Sąsiedzkim na Zawodziu gospodynie miejskie z bliska poznają i przetestują najciekawsze techniki pracy własnych rąk. W planach jest m.in. biżuteria koralikowa, którą poprowadzi Sylwia Dudzik oraz papierowa wiklina pod okiem Moniki Kaszubskiej-Grajkowskiej. Ale to nie wszystko! W gronie Elbląskich Kreatywnych znalazła się również instrumentalistka Dagna Krause, która już 23 października zaserwuje solidną dawkę dobrych dźwięków podczas koncertu wiolonczelowego „Od Bacha do Beatlesów".
       Nieformalna grupa Elbląskie Kreatywne to przestrzeń dla twórczych kobiet, które poza rozmowami na Facebooku, spotykają się co miesiąc w elbląskich kawiarniach, by wspólnie tworzyć i wymieniać się doświadczeniami. Najbliższe spotkanie odbędzie się 18 listopada o godz. 12 w restauracji przy ul. Bema. W planach jest tworzenie bombek metodą decoupage. Szczegółowe informacje o spotkaniu można uzyskać w grupie na FB. Niecierpliwi będą mogli jednak spotkać się z nimi wcześniej w ramach zawodziańskich zajęć dla pań, które odbywają są w październiku.
       - Ta współpraca to najpiękniejszy prezent na kolejny rok działania - podkreślają uczestniczki Koła Gospodyń Miejskich - Mamy nadzieję, że to będzie „przyjaźń” na dłużej.
       Spotkania odbywają się co poniedziałek o godz. 11 w budynku Domu Sąsiedzkiego na Zawodziu przy ulicy Warszawskiej 55. Warsztaty realizowane są w formie koszykowej tj. zwrotu kwoty na materiały do pracy ustalanej każdorazowo podczas zajęć w zależności od ilości osób uczestniczących. Kawę i herbatę bez ograniczeń zapewniają animatorzy Domu - dodają organizatorzy.
      
       Harmonogram spotkań Koła Gospodyń Miejskich na najbliższy miesiąc wygląda następująco:

       16.10 „Rękodzieło - biżuteria koralikowa”: warsztaty prowadzona przez Panią Sylwię Dudzik
       Zabieramy ze sobą szydła w rozmiarze 1,25 oraz złotówki na składkę za materiały.
       23.10 Koncert wiolonczelowy „Od Bacha do Beatlesów” w wykonaniu Dagny Krause
       A po koncercie kawa, herbata i ćwiczenia pamięci.
       30.10 „Rękodzieło - papierowa wiklina” pod okiem Moniki Kaszubskiej-Grajkowskiej
       Zabieramy ze sobą dobry humor, cierpliwość i złotówki na składkę za materiały.
       Więcej informacji o działaniach Domu Sąsiedzkiego na Zawodziu można znaleźć na profilu Facebook - Aktywne Zawodzie.
       Warto przyjść, zobaczyć, skorzystać.
      
Aktywne Zawodzie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama