Wtorek 23-10-2018, imieniny Teodora, Seweryna
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kolejne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu w środę (17 listopada) otworzy w Młynarach Szkolne Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Celem oraz zakresem działania SC BRD będzie prowadzenie szkoleń z dziećmi i młodzieżą szkolną w zakresie wychowania komunikacyjnego oraz upowszechnianie wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Do zadań SC BRD należeć będzie także uświadamianie młodzieży szkolnej istoty zagrożeń wynikających z uczestnictwa w ruchu drogowym, przygotowanie uczniów szkół do egzaminu na kartę rowerową i motorowerową oraz prowadzenie egzaminów na kartę rowerową i motorowerową.
     Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu w celu zabezpieczenia właściwej pracy wychowawczej wyposaży SC BRD w niezbędny sprzęt, pomoce naukowe, podręczniki oraz przygotuje plac manewrowy do jazdy praktycznej rowerem i motorowerem.
     Serdecznie zapraszamy na uroczyste otwarcie Szkolnego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Miasta i Gminy Młynary w środę (17 listopada) o godz. 11 do Zespołu Szkół w Młynarach przy ul. Warszawskiej 1.

Stanisław Lecheta, dyrektor WORD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fototapety do salonu
Fototapety z erotyką
Fototapety przestrzenne
Fototapeta lateksowa 300x260 cm - Jezioro