Niedziela 27-05-2018, imieniny Augustyna, Juliana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kolejne stypendia wręczone

 
Elbląg, Kolejne stypendia wręczone Wręczenie i podpisanie umów stypendialnych odbyło się w Centrum Ekspozycyjno-Handlowym Pujan przy ul. Fabrycznej (fot. Bartek Rybaczewski)
Rek

Czterdziestu trzech uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich i studentów otrzymało wczoraj (19 października) listy gratulacyjne i umowy stypendialne.

Liczne grono laureatów Programu Stypendialnego „Szansa” i „Słonik” umowy stypendialne na rok szkolny 2011/2012 otrzymało z rąk Stanisława Puchalskiego – prezesa fundacji, Krzysztofa Grablewskiego – wiceprezesa fundacji i członka komisji „Szansy” oraz Anny Garbarskiej-Werner – członkini komisji „Słonika”. Stypendystom towarzyszyli rodzice i opiekunowie, przedstawiciele władz miejskich, członkowie Rady Fundacji, Komisji Stypendialnych, darczyńcy, przyjaciele Fundacji oraz lokalne media.
     Tego roku nie obyło się bez specjalnych stypendiów ufundowanych przez osoby indywidualne. Darczyńcy mogli poznać uczniów, którzy otrzymali od nich wsparcie oraz wręczyć im umowy. Stypendium ufundowane przez Dorotę i Jerzego Wcisła trafiło do Karola Piałuchy. Wsparcie finansowe od Zdzisława Olszewskiego zostało przekazane Klaudii Dietrych, Piotr Macutkiewicz ufundował stypendium Dominice Antoszewskiej.
     Jak podkreślił Stanisław Puchalski - prezes fundacji - przekazanie stypendiów nie byłoby możliwe bez wsparcia instytucji, organizacji, darowizn od osób prywatnych i firm, a także wpłat z tytułu 1% podatku. Dlatego tak ważne jest przekazywanie 1% podatku właśnie na stypendia, ponieważ m.in. dzięki niemu młodzi ludzie mają większe szanse na równą edukację i lepszy start w dorosłe życie.
     W imieniu Fundacji oraz stypendystów wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy, a samym stypendystom życzymy dalszych sukcesów!
     
     Stypendia „Szansy” i „Słonika” są finansowane ze środków: Fundacji im. Stefana Batorego, Urzędu Miejskiego w Elblągu, darowizn od osób prywatnych i firm, wpłat z tytułu 1% podatku, odsetek od lokat Funduszu Stypendialnego i FDN „Słonik".

Karolina Trojan, Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne EVA MINGE