Niedziela 16-12-2018, imieniny Albiny, Zdzisława
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kolejny konkurs recytatorski w MDK-u

 
Elbląg, Kolejny konkurs recytatorski w MDK-u fot. nadesłana
Rek

W najbliższą sobotę, 14 marca o godz. 10 w Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu odbędzie się druga część 31. Małego Konkursu Recytatorskiego, tym razem dla uczniów z klas IV-VI.

Sobotni recytatorzy mogą zaprezentować wiersz lub fragment prozy, a powołana przez organizatorów Komisja oceniać będzie wykonawców wg następujących kryteriów: dobór repertuaru, interpretacja, kultura żywego słowa oraz ogólny wyraz artystyczny.
     W tym dniu na scenie zaprezentują się:
     1. SP nr 6 – Aleksander Ludwiczak; kl. 6
     repertuar: „Przyjaciele” Adama Mickiewicza; op. Ewa Ostrowska
     2. SP nr 6 – Filip Cybulski; kl. 6
     repertuar: „Osioł i lustro” Ludwika Kerna; op. Ewa Ostrowska
     3. SP nr 9 – Aleksander Górka; kl. 6
     repertuar: „Mucha i karaluch” Leszka Ciundziewickiego; op. Karolina Świętoń
     4. SP nr 9 – Marcela Bonk ; kl. 6
     repertuar: „Jola i złota rybka” Leszka Ciundziewickiego; op. Małgorzata Ekes
     5. SP nr 12 – Jakub Krusiński;
     repertuar: „Wędrówka” Danuty Wawiłow; op. Małgorzata Wojtal
     6. SP nr 12 – Klaudia Parczewska;
     repertuar: „Boa” Danuty Wawiłow; op. Małgorzata Wojtal
     7. SP nr 18 – Maciej Ulatowski ; kl. 4
     repertuar: „Spóźniony słowik” Juliana Tuwima; op. Iwona Staszyńska
     8. SP nr 18 – Martyna Tarmasewicz ;kl. 5
     repertuar: „A jak będę dorosła” Danuty Wawiłow; op. Anna Rusińska
     9. 11.20 – SP nr 8 – Natalia Kulik ; kl. 5
     repertuar: „Nie wyrastaj z marzenia” Joanny Kulmowskiej; op. Emilia Staniszewska
     10. SP nr 8 – Katarzyna Aleksandrowicz; kl. 6
     repertuar: „Przyjaciele” Adama Mickiewicza; op. Urszula Tałuć
     11. SP nr 25 – Karolina Stasiak ; kl. 6
     repertuar: „Dialog z pluskwą’ Ludwika Kerna; op. Agnieszka Koziarska
     12. SP nr 25 – Szymon Stóff; kl. 5
     repertuar: „Szybko” Danuty Wawiłow; op. Irena Ośka
     13. ZPSM w Elblągu – Zuzanna Borowska; kl. 4
     repertuar: „Lew i zwierzęta” Ignacego Krasickiego; op. Aleksandra Szerszeń
     14. ZPSM w Elblągu – Natalia Kownacka ; kl. 4
     repertuar: „Zosia Samosia” Juliana Tuwima; op. Aleksandra Szerszeń
     15. SP nr 16 – Weronika Małochwiej ; kl. 4
     repertuar: „Wędrówka” Danuty Wawiłow; op. Karolina Heyda
     16. SP nr 16 – Piotr Romanowski ; kl. 6
     repertuar: „Ballada o kogucie” Wandy Chotomskiej; op. Małgorzata Piotrak
     17. SP nr 15– Aleksandra Dąbrowska ; kl. 6
     repertuar: Fragment prozy „Witaj córeczko” Ireny Landau; op. Krystyna Migacz
     18. SP nr 15 – Andżelika Grzybicka ; kl. 6
     repertuar: Fragment prozy „Chłopka na opak” Hanny Ożogowskiej; op. Krystyna Migacz
     Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!
Marta Makowska, MDK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne I-D TOKYO
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE,
Okulary korekcyjne XAVIER GARCIA
OKOWOKO s.c.