Środa 16-01-2019, imieniny Włodzimierza
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kolejny sukces „czternastki”

 
Elbląg, Kolejny sukces „czternastki” Fot. Małgorzata Adamowicz
Rek

Szkoła Podstawowa nr 14 wzięła udział w piątej edycji programu „Trzymaj formę”. W ramach tej edycji pani Marzena Oganowska (koordynator programu) opracowała projekt edukacyjny pt. „Przymierze Dla Zdrowia – Rodzice i Szkoła”, którego głównym celem była promocja zdrowego stylu życia. Adresatami projektu byli uczniowie klas V i VI oraz ich rodzice.

Projekt był realizowany na terenie placówki od września do maja 2011 roku, zawierał ustalone cele główne i szczegółowe, zadania, formy i terminy realizacji, osoby odpowiedzialne za ich wykonanie oraz przewidywane efekty. W jego realizację zaangażowali się nie tylko nauczyciele, ale również rodzice, personel medyczny oraz Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Elblągu.
     Zwieńczeniem sukcesu szkoły była nagroda ufundowana przez Wojewódzką Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Olsztynie, którą odebrała z rąk wojewody warmińsko – mazurskiego pana Mariana Podziewskiego pani Marzena Oganowska wraz z dyrekcją szkoły. Uroczystość odbyła się 29 września w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie.
opr. Maria Michałek
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy z Grawerem