UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kolportaż ulotek a stawka - ile zarabia się na roznoszeniu ulotek?

 
Kolportaż ulotek a stawka - ile zarabia się na roznoszeniu ulotek?

Dla wielu jest to szansa na dorobienie sobie do pensji, a uczniowie czy studenci chętnie wykorzystują kolportaż ulotek jako szansę na własne pieniądze. I choć jest to zadanie czasem trudne i wymagające kreatywności, to w Elblągu nie brakuje osób, które chętnie zajmują się rozdawanie ulotek. Najczęściej specjalistów od reklamy bezpośredniej możemy spotkać w miejscach, w których jest dość duży przepływ ludzi, czyli przy ulicy Hetmańskiej i Gwiezdnej, na pasażu czy też przy miasteczku na Zaciszu. To znane i chętnie odwiedzane przez elblążan miejsca.

Zalety kolportażu ulotek
       Pomimo tego że czasem możemy mieć wrażenie, że zalewa nas potok ulotek, to jednak w dalszym ciągu jest to jedna z najbardziej popularnych i efektywnych metod marketingu. Warto jednak zaplanować ten proces – wybrać grupę docelową, do której adresowana jest kampania, a tym samym miejsca dystrybucji. Od osoby roznoszącej ulotki oczekuje się przede wszystkim pomysłu na zainteresowanie klienta, by to właśnie tę reklamę zachował, przeczytał i może pokazał znajomym. W tym momencie szansa, że odwiedzi lub skontaktuje się z promowaną przez nas firmą, jest dużo większa. A przecież właśnie o to w reklamie bezpośredniej chodzi. Dobra akcja marketingowa zaplanowana przez www.brocool.eu atrakcyjnie wizualnie ulotki, idealnie dobrane miejsca oraz osobowość kolportera to klucz do sukcesu całej kampanii. W Elblągu popularne i chętnie odwiedzane miejsca związane są z modnymi i lubianymi sklepami lub ważnymi urzędami. Dla turystów szczególnie atrakcyjne jest Stare Miasto.
      
       Ile można zarobić?
       Kolportaż ulotek to zajęcie, które wymaga interakcji z innymi ludźmi, umiejętności rozmowy i zdolności do reagowania na różne nieprzewidziane zdarzenia. Szczególnie dla młodych ludzi jest to również interesujący sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. W rozmowie z jedną z firm z Elbląga, wykonującą kolportaż ulotek, uzyskaliśmy informacje na temat wysokości wynagrodzeń kolporterów. Przedstawiciele firmy Brocool kolportaż przekazali nam, iż wynagrodzenia osób roznoszących materiały reklamowe wynoszą od 11 do 18 zł za godzinę w przypadku wszelakich prac związanych z rozdawaniem ulotek (także tych w przebraniach, z gadżetami itp). Jak widać, jest to zajęcie interesujące zarówno pod względem organizacyjnym, jak i finansowym. Co najważniejsze pozwala na łączenie nauki czy innej pracy z kolportażem, daje możliwość kontaktu z ciekawymi ludźmi i rozwijania umiejętności interpersonalnych oraz organizacji czasu pracy. Takie doświadczenia przydają się w każdej innej pracy.
      
                                                                ------ artykuł sponsorowany ------

      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl