Wtorek 19-02-2019, imieniny Konrada, Arnolda
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kompleksowy cykl szkoleniowy

Elbląg, Kompleksowy cykl szkoleniowy

Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza organizacje pozarządowe, działające na terenie gminy Elbląg do udziału w Akademii NGO. W ramach projektu odbędzie się siedem szkoleń połączonych z poradnictwem od maja do grudnia. Zgłoszenia przyjmowane będą do końca marca.

Akademia jest programem podejmowanym w ramach COP, na który składa się kompleksowy cykl szkoleniowy wzbogacony o poradnictwo specjalistyczne oraz indywidualny tutoring. Udział w programie ma prowadzić do wypracowania indywidualnych strategii rozwoju organizacji oraz przygotowania projektów na dofinansowanie zaplanowanych działań. Celem jest zdobycie umiejętności oraz zastosowanie sprawdzonej metody indywidualnych porad i pracy przedstawicieli organizacji z tutorem. Grupę tutorów stanowić będą trenerzy COP.
     
     Planowany harmonogram działań:
     Szkolenie 1 - Budowanie zespołu, komunikacja interpersonalna (mobilizacja pracowników) – maj.
     Szkolenie 2 - Tworzenie strategii działań organizacji pozarządowych, diagnozowanie potrzeb – maj.
     Poradnictwo - Indywidualna praca z tutorem – tworzenie długookresowej strategii organizacji (5 godzin poradnictwa dla organizacji) - maj – czerwiec.
     Szkolenie 3 - Tworzenie projektów cz. 1 – czerwiec.
     Szkolenie 4 - Tworzenie projektów cz. 2 – czerwiec.
     Poradnictwo - Indywidualna praca z tutorem – tworzenie projektów grantowych (5 godzin poradnictwa dla organizacji) - czerwiec – sierpień.
     Szkolenie 5 - Zarządzanie projektem, rozliczanie projektów – wrzesień.
     Szkolenie 6 - Zarządzanie finansami w organizacji – październik.
     Szkolenie 7 - Ewaluacja wraz z modułem warsztatowym (Przedstawienie narzędzi ewaluacyjnych na przykładzie ewaluacji programu „Akademii NGO” - grudzień. (Szkolenia odbywać się będą w tygodniu w godzinach 9-17).
     Organizacje, które chcą zostać objęte programem Akademii NGO proszone są o wypełnienie ankiety zgłoszeniowej, którą pobrać można ze strony internetowej COP. Należy przestawić w niej swoje potrzeby szkoleniowe oraz planowane działania na najbliższy rok i odesłać na adres biuro@cop.elblag.pl .Uzyskane informacje będą podstawą do przeprowadzenia rekrutacji. Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 marca. W działaniu weźmie udział 10 osób – po dwie z 5 wytypowanych organizacji. Zgłaszając się do programu organizacja deklaruje udział we wszystkich zaplanowanych działaniach.
     Uczestnictwo w programie Akademia NGO jest nieodpłatne, zostanie potwierdzone certyfikatem. Merytoryczny zakres szkoleń może ulec zmianie po konsultacjach z wybranymi organizacjami i uwzględnieniu ich indywidualnych potrzeb.
     Dodatkowych informacji o programie udziela koordynatorka Centrum Organizacji Pozarządowych, Anna Czerwień.
     
     Centrum Organizacji Pozarządowych
     ul. Stefczyka 7/8, Elbląg
     tel. 055 643 43 12
      www.cop.elblag.pl
      biuro@cop.elblag.pl .
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Trodat
Długopis i Pióra z Grawerem
Pieczątki Firmowe
Żarówki LED