Sobota 22-09-2018, imieniny Tomasza, Maurycego
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Święto Chleba Widziane z Bramy Targowej Święto Chleba Widziane z Bramy Targowej

Konferencja o partnerstwie

Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego zaprasza przedstawicieli sektora pozarządowego z województwa warmińsko-mazurskiego na dwudniową konferencję „Rada Organizacji Pozarządowych jako forma partnerstwa”.

Konferencja odbędzie się w dniach 17-18 października (środa-czwartek) w Hotelu „Zamek” w Karnitach koło Miłomłyna i objęta jest patronatem Rady Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Spotkanie jest kolejnym działaniem w ramach projektu realizowanego przez Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych pt. „Efektywnie Fachowo Skutecznie czyli Regionalny Ośrodek EFS”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
     Spotkanie w całości poświęcone będzie tworzeniu partnerstw lokalnych, możliwościom wpływania organizacji na kształtowanie regionu, współpracy z samorządem i innym ważnym dla organizacji zagadnieniom. Jednym z ważnych punktów konferencji będzie także informacja o planach działania i etapach wdrażania Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki jako komponentu regionalnego. Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach, których tematyka obejmie m.in. system wsparcia organizacji pozarządowych w województwie oraz możliwości finansowania organizacji z terenów wiejskich.
     Udział w konferencji jest bezpłatny, ale organizatorzy nie pokrywają kosztów dojazdu na miejsce konferencji. Proszą o potwierdzenie udziału maksymalnie trzech osób z każdej Rady Powiatowej i innych organizacji członkowskich Rady Wojewódzkiej (mogą to być członkowie Rad lub organizacje z powiatu).
     Formularz zgłoszeniowy należy przesłać najpóźniej do 5 października pod nr faxu 055 235 33 88, 236 27 16 lub drogą elektroniczną na adres: marcin@eswip.elblag.pl. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej Regionalnego Ośrodka EFS www.elbląg.roefs.pl.

oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary przeciwsłoneczne DEFRAME
Okulary korekcyjne XAVIER GARCIA
Okulary korekcyjne JUST CAVALLI