Czwartek 24-01-2019, imieniny Franciszka, Felicji
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konferencja organizacji pozarządowych

W kwietniu br. kończy się trzyletnia kadencja Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych. W najbliższy czwartek, podczas Konferencji Plenarnej Elbląskich Organizacji Pozarządowych, odbędą się wybory na nową kadencję.

Ze względu na sprawozdawczo-wyborczy charakter Konferencji Plenarnej spotkanie poświęcone będzie najważniejszym kwestiom dotyczącym sektora organizacji pozarządowych w Elblągu oraz samym wyborom do nowej Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych.
     
     Program spotkania:
     1. Sprawozdanie z działalności Rady w latach 2007–2010 oraz dyskusja na temat sytuacji sektora organizacji pozarządowych w Elblągu.
     2. Prezentacja sylwetek kandydatów do Rady na kadencję 2010–2013.
     3. Wybory do Rady.
     4. Prezentacja najważniejszych zapisów znowelizowanej ustawy o pożytku publicznym i o wolontariacie.
     5. Wolne wnioski.
     6. Zakończenie Konferencji.
     
     Spotkanie odbędzie się 29 kwietnia br. (czwartek) w godzinach 16.00–18.00 w Sali Sesyjnej Rady Miejskiej UM w Elblągu.
     
     Rada Elbląskich Organizacji Pozarządowych jest organem kolegialnym, powołanym dla reprezentacji interesów ogółu elbląskich organizacji pozarządowych wobec władz samorządowych, przedstawicieli biznesu i innych partnerów społecznych, działających na rzecz oraz we współpracy z podmiotami trzeciego sektora. Członkowie Rady pełnią swoje funkcje społecznie, dzieląc swój czas pomiędzy pracę w macierzystych organizacjach i aktywność w ramach Rady.
     Więcej informacji na temat działania Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych oraz o kandydatach do Rady na kadencję 2010–2013 można uzyskać na stronie internetowej www.cop.elblag.pl.
Małgorzata Prokopowicz, oprac. MW
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Fronty lakierowane mdf mat różne kolory RAL
AMK-Recepcja
Fronty lakierowane mdf biały mat
AMK Szkło ozdobne 9