Poniedziałek 24-09-2018, imieniny Gerarda, Teodora
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konferencja w ratuszu

Elbląg, Konferencja w ratuszu Przedstawiciele 130 organizacji pozarządowych wzięli udział w konferencji

Przedstawiciele 130 elbląskich organizacji pozarządowych wzięli udział w konferencji zorganizowanej przez prezydenta Elbląga Henryka Słoninę i Radę Elbląskich Organizacji Pozarządowych.

Koordynatorka Rady Danuta Hejnowska przedstawiła sprawozdanie z działalności Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych w roku 2003. Sprawozdania złożyli także pełnomocnicy prezydenta miasta: ds. organizacji pozarządowych, ds. osób niepełnosprawnych oraz pełnomocnika ds. kombatantów.
     Pełnomocnik ds. organizacji pozarządowych przedstawił również plan współpracy samorządu z organizacjami na rok 2004. Na spotkanie przybyli przedstawiciele 130 organizacji działających na terenie Elbląga.

ESzC
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • To była masakra, a nie konferencja.... ;-)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  uczestniczka(2003-11-19)
 • Jeśli ESzC podaje jeno listę obecności, to chyba rzeczywiście niezbyt propagandowo wyszła ta konferencyja... Straszniem ciekaw jej przebiegu - może ktoś tu o tym dopisać ? ? ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  rwel(2003-11-19)
 • powinni rozwiązać wszystkie te dziwne twory typu organizacja pozarządowa
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  wwwwwwwwww(2003-11-20)
 • wwww itd. - sam jesteś dziwny twór. Idź na przykład na Traugutta 38 i powiedz to co nabazgrałeś niewidomym, którzy swoją organizację założyli po wojnie polsko-bolszewickiej w 20-tym roku, żeby ociemniali żołnierze nie musieli żebrać pod kościołem. Tak to się zaczęło. Więc, jak już wiesz, nie nikt niewidomym organizacji nie stworzył i nikt im nie będzie jej rozwiązywał. Chyba, że jakiś podobny do ciebie faszysta dorwie się do władzy. Powinieneś wiedzieć, że organizacje, to ruch obywatelski. A jak nic nie rozumiesz, to się nie odzywaj. Druga sprawa, to fakt, że lewicowy rząd kombinuje, jakby tu organizacje osłabić czy wręcz zniszczyć, bo chociaż sam nie jest w stanie wszystkiego zrobić, to zachowuje się, jak pies ogrodnika.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  szeba(2003-11-20)
 • szeba - pamiętasz portel.pl Jak widać, minął kolejny rok (dokładnie!), a nasza edukacja obywatelska jest w tym samym miejscu! Nie mów tylko, że społeczeństwo sameSobieWinne, tylko popatrz na treść i formę tej infoNotki . . .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  rwel(2003-11-20)
 • Też uczestniczka Masz rację uczestniczko!!!!!!!!!!!!! Rząd to chce rozwiązać czy te które nie robią coś poza nimi, bo te które robią pod rząd to są na piedestale. Tylko masońskie jak fundacja Batorego czy stow. Gejów to rzą zatrzyma i pozwoli się rozwijać. To obleśne i prawdziwe.wszędzie te łapy ufajdane włożą. A konferencja to totalna klęska zresztą nie pierwszy raz. "Jedynie słuszny" pan Jachimowicz, co to w tysiącu i jednej organizacji działa i pani Hejnowska, która przepalomym głosem wychrypiała niezrozumiałe teksty. To wstyd i dolina
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  też uczestniczka(2003-11-24)
 • Pan słonina na ...........arcy Prezydenta dozywotnio
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  alex(2003-11-25)
 • A kto za to płacił??????????????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  olo(2003-11-25)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia klasyczna
Kuchnia nowoczesna II
Kuchnia nowoczesna III