UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konferencja wojewódzka „Dopalacz to narkotyk”

Elbląg, Konferencja wojewódzka „Dopalacz to narkotyk”

W piątek, 21 października o godz. 10 w Wyższym Seminarium Duchownym przy ul. Bożego Ciała 10 odbędzie się konferencja pt. „Dopalacz to narkotyk”. W programie prezentacja filmu na temat dopalaczy, wykłady i dyskusja.

Stowarzyszenie Katolicki Ruch Antynarkotyczny – oddział w Elblągu oraz Stowarzyszenie Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne organizują konferencję promującą „dobre praktyki” w zakresie skutecznych metod przeciwdziałania narkomanii, która odbędzie się w piątek, 21 października w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Elbląskiej, przy ul. Bożego Ciała 10 w Elblągu. Początek wydarzenia o godz. 10.
       Celem spotkania jest zwiększenie wiedzy ogółu społeczeństwa, zwłaszcza młodych ludzi, na temat niebezpieczeństw związanych z zażywaniem dopalaczy, a także określenie lokalnych potrzeb oraz kierunków działań sprzyjających rozwiązywaniu problemów związanych z uzależnieniami od środków psychoaktywnych. Podczas konferencji odbędzie się premierowy pokaz filmu „Dopalacz to narkotyk”. Z prezentacjami wystąpią zaproszeni eksperci.
      
       Program konferencji

       godz. 10 -  Rozpoczęcie konferencji
       godz. 10.10 - Wprowadzenie
       godz. 10. 20 - Prezentacja filmu „Dopalacz to narkotyk”
       godz. 10.30 - Tworzyć zamiast się chować! Eskapizm jako przyczyna sięgania po narkotyki, Sławomir Małkowski - Elbląg
       godz. 11 - Pacjent używający dopalaczy w gabinecie psychiatry ,Anna Zuch – Daszkiewicz – Olsztyn
       godz. 11. 30 - Dopalacze – wspólne działania Komendy Miejskiej Policji w Elblągu i Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Elblągu w latach 2012 - 2016 , Marek Jarosz, Marek Cieślak- Elbląg
       godz. 12 - Przerwa
       godz. 12.15 - Dopalacze - narkotyki w przebraniu, Bartłomiej Pierożek – Warszawa
       godz. 12.45 - Panel dyskusyjny ze „smakoszami legalnych narkotyków” – Elbląg
       godz. 13.15 - Podsumowanie konferencji
       godz. 13.30 - Zakończenie konferencji
      
Stowarzyszenie Katolicki Ruch Antynarkotyczny Karan, oddział Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama