Sobota 16-02-2019, imieniny Danuty, Julianny
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs im. dr Aleksandry Gabrysiak już po raz czternasty

 
Elbląg, Konkurs im. dr Aleksandry Gabrysiak już po raz czternasty
Rek

Elbląskie organizacje pozarządowe to wielu specjalistów, pasjonatów i hobbystów realizujących inicjatywy, z którymi zetknął się niemal każdy mieszkaniec naszego miasta. Pracują na rzecz potrzebujących, organizują wydarzenia kulturalne, integrują mieszkańców, edukują, wspierają utalentowaną młodzież, pracują na rzecz zachowania kultury i przyrody naszego regionu. Wyjątkowym sposobem docenienia ich pracy jest nagroda w Konkursie im. dr Aleksandry Gabrysiak na najlepszą inicjatywę elbląskich organizacji pozarządowych.

Zwycięzca zostanie uhonorowany statuetką oraz nagrodą pieniężną w wysokości 2 tys. zł, przeznaczoną na działania statutowe. Zgłoszone inicjatywy oceniane będę według kilku kryteriów, m.in.: znaczenia inicjatywy dla elblążan, zaangażowania wolontariuszy w działania, innowacyjności oraz etyczności. Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać osoby indywidualne, osoby prawne (w tym same organizacje realizujące inicjatywy/projekty), organy administracji publicznej oraz kościoły.
     Zgłoszenia przyjmowane są do 6 listopada w biurze Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Związku Jaszczurczego 17 (pokój 30) w Elblągu. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone podczas Gali Wolontariatu, która odbędzie się 5 grudnia w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu.
     Konkurs organizowany jest przez Radę Elbląskich Organizacji Pozarządowych, obsługę organizacyjną zapewnia Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu.
     Informacji dotyczących konkursu udziela biuro Centrum Organizacji Pozarządowych pod nr 55 649 12 93 lub 55 235 33 88 i adresem e-mail: cop@eswip.pl.
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK Kuchnia 1
Promocja RATY 0%
AMK Meble łazienkowe 4
AMK Kuchnia 3