UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Konkurs o Polsko-Niemiecką Nagrodę Młodzieży

 
Elbląg, Konkurs o Polsko-Niemiecką Nagrodę Młodzieży
fot. Witold Sadowski (arch. PortEl.pl)
Reklama

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) zaprasza szkoły, organizacje pozarządowe oraz placówki kształceniowe do udziału w konkursie o Polsko-Niemiecką Nagrodę Młodzieży pod hasłem „Razem w Europie. Jeden cel”.

Zgłoszone do konkursu projekty powinny być poświęcone różnorodności, poszanowaniu praw człowieka i kształtowaniu postawy tolerancji. Różnorodność powinna wyrażać się zarówno w temacie projektu, jak również w doborze jego uczestników.
       Polsko-niemieckie spotkania młodzieży, trwające przynajmniej 4 i nie dłużej niż 28 dni, muszą odbyć się w terminie od 1 stycznia do 31 października 2018 roku. Konkurs skierowany jest do młodzieży w wieku od 12 do 26 lat (w uzasadnionych przypadkach dopuszcza się udział młodszych osób).
       Zgłoszenia do konkursu dokonać muszą wspólnie polski i niemiecki oraz ewentualnie trzeci partner. PNWM przyjmuje również zgłoszenia przedsięwzięć z udziałem uczestników z kraju trzeciego.
       Najciekawsze projekty, 10 w kategorii „wymiana szkolna” i 10 w kategorii „wymiana pozaszkolna”, otrzymają dofinansowanie w wysokości do 150 proc. stawek ryczałtowych PNWM. Zwycięzcy otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 3 tys. euro dla każdego z partnerów projektu.
       Sporządzone w języku polskim i niemieckim szkice projektów należy przesłać drogą elektroniczną najpóźniej do 20 września 2017 roku. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej PNWM (www.pnwm.org/nagroda).
Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko - Mazurskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
 • Przez tą tolerancję i różnorodność przelało się już wiele krwi w Europie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 1
  mmy(2017-05-29)
 • a my chyba z niemcami nie mamy wspólnych celów ??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2017-05-29)
 • nie bedzie niemiec pluł nam w twarz i dzieci nam germanił polski my naród polski ród królewski szczep piastowy ! codziennie milion niemców dupczy polskie polki do tego do prowadziła polityka że z kraju uciekają. ale kończy się to i się skończy ! polsko powstań z kolan
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1 1
  (2017-05-29)
Reklama