Sobota 15-12-2018, imieniny Waleriana, Celiny
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs plastyczny „Dbam o swoje bezpieczeństwo’’

 
Elbląg, Konkurs plastyczny „Dbam o swoje bezpieczeństwo’’ fot. nadesłana
Rek

Również i w tym roku będzie organizowany Wojewódzki Konkurs Plastyczny pn. „Dbam o swoje bezpieczeństwo”. Konkurs to cześć Projektu cyklicznych działań profilaktyczno-edukacyjnych „Dbam o swoje bezpieczeństwo” realizowanych na terenie woj. warmińsko-mazurskiego w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem Bezpieczniej”.

Informacja o konkursie wraz z regulaminem zostanie rozpowszechniona w placówkach oświatowych.
     Konkurs realizowany jest w ramach Rządowego Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań "Razem bezpieczniej". Realizacja konkursu przebiega w dwóch etapach - wojewódzkim i powiatowym. Organizatorami konkursu są: Szkoła Podstawowa nr 30 w Olsztynie, Wydział Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, Wydział Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego w Elblągu oraz Starostwo Powiatowe w Elblągu. Patronat nad konkursem sprawują: Wojewoda Warmińsko - Mazurski, Warmińsko - Mazurski Kurator Oświaty w Olsztynie oraz Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie.
     Prace plastyczne należy przesłać do Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń w Elblągu - do 7 maja 2014r. lub dostarczyć osobiście do Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń KMP w Elblągu ul. Królewiecka 106.
     Zwycięscy etapu miejskiego zostaną wyróżnieni nagrodami przez Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu, a zwycięskie prace przesłane zostaną do dalszego etapu konkursowego organizowanego przez Komendę Wojewódzka Policji w Olsztynie.
     
     Regulamin konkursu :
     1. Uczestnicy:
     Uczniowie klas I, II, III szkół podstawowych województwa warmińsko – mazurskiego
     2.Przebieg konkursu:
     Konkurs realizowany jest w trzech etapach:
     a) etap szkolny – spośród wykonanych prac plastycznych komisja szkolna wybiera nie więcej niż po 5 prac w każdej grupie wiekowej (klasy I, klasy II i klasy III) i przesyła je do właściwych komend miejskich/ powiatowych Policji. Do prac plastycznych należy dołączyć „Zgłoszenie do Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „ Dbam o swoje bezpieczeństwo ‘’ zawierające dane uczestnika oraz zgodę opiekuna prawnego dziecka na przetwarzanie danych osobowych, publikowanie i reprodukowanie (wg. załączonego wzoru zgłoszenia) oraz informację zawierającą ogólną liczbę dzieci biorących udział w konkursie na poziomie szkolnym.
     b) etap powiatowy – spośród otrzymanych prac komisja powiatowa wybiera po 3 prace w każdej grupie wiekowej (klasy I, klasy II i klasy III). Komendy miejskie/ powiatowe Policji przesyłają wybrane prace ( w sumie 9 prac) do Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie wraz z dołączonym do każdej z nich wypełnionym i podpisanym przez rodziców/ opiekunów „Zgłoszenie do Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „ Dbam o swoje bezpieczeństwo ‘’. Do KWP należy również przesłać informację o liczbie szkół biorących udział w konkursie oraz liczbę dzieci biorących udział w konkursie na etapie szkolnym.
     c) etap wojewódzki – komisja wojewódzka spośród nadesłanych prac plastycznych wybiera po 4 laureatów w każdej grupie wiekowej (klasy I, klasy II i klasy III).
     Uwaga! przesłanie większej liczby prac niż określona w regulaminie spowoduje dyskwalifikację rysunków nadesłanych przez szkołę, powiat w danej kategorii wiekowej!!!
     3. Prace konkursowe:
     Prace plastyczne należy wykonać na papierze formatu A3 techniką dowolną , prace mogą być wykonane w formie komiksów i plakatów.
     Nie należy rolować i oprawiać prac.
     Organizatorzy nie odsyłają prac i stają się one ich własnością.
     4. Terminy nadsyłania prac:
     a) etap powiatowy – szkoły nadsyłają prace konkursowe do właściwej Komendy Miejskiej/Powiatowej Policji do 7 maja 2014r.
     b) etap wojewódzki – Komendy miejskie/ powiatowe Policji przesyłają prace plastyczne do 16 maja 2014r.
     5. Uroczystość ogłoszenia wyników odbędzie się w Urzędzie Wojewódzkim Olsztynie w dniu 6 czerwca 2014r. o godz.10:30 sala nr 52.
     Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany terminu uroczystego ogłoszenia wyników, o czym laureaci zostaną poinformowani.
     6. Dojazd na uroczyste podsumowanie konkursu, szkoły lub/i ich laureaci organizują we własnym zakresie.
Jakub Sawicki, KMP Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Domena funkcyjna .com.pl
Czytnik kart kryptograficznych Mini
Hosting WWW BIZNES