Piątek 19-04-2019, imieniny Leona, Adolfa
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs plastyczny "drogówki"

 
Elbląg, Konkurs plastyczny "drogówki"

Trwa trzynasta edycja konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych klas 0 – III pn. ”Bezpieczni w ruchu drogowym". Prace należy składać do 21 maja w siedzibie Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Regulamin konkursu plastycznego „Bezpieczni w ruchu drogowym”:
     1. Konkurs odbędzie się w dniach od 20 kwietnia do 20 maja 2012 r.
     2. Tematyka konkursu związana z bezpieczeństwem w ruchu drogowym.
     3. Technika prac dowolna, na formacie A 4 lub A 3.
     4. Udział w konkursie biorą uczniowie klas od 0 do III szkół podstawowych.
     5. Prace konkursowe podpisane na odwrotnej stronie imieniem i nazwiskiem autora, adresem zamieszkania oraz numerem szkoły należy przesyłać w terminie do 21 maja (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, ul. Królewiecka 106, 82-300 Elbląg.
     1. Oceny prac dokona komisja konkursowa. Najlepsze prace zostaną wyróżnione nagrodami rzeczowymi i dyplomami. Dwanaście wybranych prac zostanie opublikowanych w kalendarzu na rok 2013.
     2. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród i wyróżnień nastąpi w czerwcu 2012 r. , o czym autorzy nagrodzonych prac zostaną poinformowani przez organizatora
     3. Organizator zastrzega możliwość wykorzystania zgłoszonych prac w materiałach edukacyjnych opracowywanych w ramach programów prewencyjnych.
mł. asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary korekcyjne Oscar Ventura
okulary korekcyjne Agatha Ruiz de la Prada
Okulary korekcyjne I-D TOKYO