Sobota 23-03-2019, imieniny Pelagii, Feliksa
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs plastyczny – szybki PIT

Elbląg, Konkurs plastyczny – szybki PIT

Urząd Skarbowy w Elblągu zorganizował konkurs plastyczny dla dzieci w wieku 7-13 lat pod hasłem „Szybki PIT. Rozlicz się wcześniej – nie czekaj do końca”. Prace można przesyłać do 20 kwietnia.

Szybki PIT to symbol przyjaznego urzędu, który chce pomóc podatnikom w zawiłościach przepisów podatkowych. Celem konkursu jest przedstawienie oczyma dzieci pozytywnych aspektów płynących z terminowego rozliczenia się z urzędem skarbowym oraz organizacja wystawy pokonkursowej, na której zostaną zaprezentowane wyróżnione prace.
     Prace mogą być wykonanie dowolną techniką plastyczną zgodnie z tematem konkursu. Za pierwsze trzy miejsca zwycięzcy otrzymają: odtwarzacz MP4 (I), odtwarzacz MP 3 (II), a także plecak niespodziankę (III).
     Prace należy przesłać pocztą na adres urzędu: ul. Mickiewicza 43, 82-300 Elbląg, z dopiskiem „Konkurs Plastyczny” w terminie do 20 kwietnia lub złożyć osobiście w siedzibie US, sala obsługi podatnika, stanowisko nr 20.
     Na odwrocie każdej pracy należy dokleić karteczkę z informacjami o autorze pracy: imię, nazwisko i wiek autora, tytuł pracy, adres i telefon kontaktowy. Nagrody zostaną wręczone 25 kwietnia o godzinie 11 w siedzibie elbląskiego urzędu.
     Szczegóły konkursu znajdują się w siedzibie urzędu lub na stronie www.uselblag.pl . Wszelkie pytania i wątpliwości  można kierować na adres e-mail: us2805@wm.mofnet.gov.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 055 611 57 19.
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Clinex W3 Multi
Pieczątki Trodat
Żarówki LED
Clinex Glass