Wtorek 11-12-2018, imieniny Damazego, Daniela
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs Sanepid-u

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Elblągu zorganizował konkurs wiedzy „Wiem co jem” dla uczniów szkół gimnazjalnych (klasy I-III) oraz ich rodziców, a także uczniów klas V i VI szkół podstawowych. Konkurs odbędzie się 10 grudnia o godz.12 w Gimnazjum Nr 9 przy ul. Browarnej.

Narastający problem nadwagi i otyłości wśród dzieci i młodzieży szkolnej niepokoi. W ślad za tymi zjawiskami idą ich równie niekorzystne skutki: obniżenie sprawności fizycznej, pojawienie się wad postawy, a w przyszłości - choroby układu krążenia, cukrzyca, przedwczesne starzenie się itp.
     Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Elblągu mając na uwadze te zjawiska zorganizował konkurs wiedzy „Wiem co jem” dla uczniów szkół gimnazjalnych (klasy I-III) oraz ich rodziców, a także uczniów klas V i VI szkół podstawowych. Konkurs jest elementem realizacji programu edukacyjnego „Trzymaj formę” w którym obecnie bierze udział 26 szkół z terenu miasta Elbląga i powiatu elbląskiego.
     Program edukacyjny „Trzymaj Formę”, dotyczy promowania zdrowego żywienia i aktywności fizycznej. Adresatami są przede wszystkim uczniowie Głównym celem programu jest zwiększenie świadomości dotyczącej wpływu żywienia i aktywności fizycznej na zdrowie.
     Celem programu edukacyjnego „Trzymaj Formę” jest:
     1. Pogłębienie wiedzy w zakresie znaczenia zbilansowanej diety i aktywności fizycznej dla organizmu człowieka.
     2. Kształtowanie zmian postaw i zachowań związanych z prawidłowym żywieniem, odpowiednią jakością zdrowotną żywności i aktywnością fizyczną.
     3. Dostarczenie wiedzy i umiejętności korzystania z informacji zamieszczonych na opakowaniach produktów spożywczych.
Marek Jarosz, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Żarówki LED
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy