Wtorek 23-04-2019, imieniny Wojciecha, Jerzego
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs wiedzy o odżywianiu w SOSW nr 2

 
Elbląg, Konkurs wiedzy o odżywianiu w SOSW nr 2
fot. nadesłane

28 maja w Ośrodku Szkolno - Wychowawczym nr 2 odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy pod hasłem: Smacznie, zdrowo, kolorowo.  Organizatorem konkursu był Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 2 przy współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną.

Konkurs został zorganizowany w ramach Ogólnopolskiego Programu: ,,Trzymaj formę”. Jego celem było wzbogacanie i utrwalanie wiedzy na temat zasad prawidłowego odżywiania i stosowania ich w życiu codziennym, inspirowanie do poszerzenia wiedzy z zakresu żywności i żywienia oraz integrowanie się uczniów i wychowanków z różnych szkół i placówek. 
     W konkursie uczestniczyło pięć elbląskich placówek: Szkoła Podstawowa nr 16, Szkoła Podstawowa nr 23, Szkoła Podstawowa nr 21, Szkoła Podstawowa nr 6 oraz OSW nr 2.
     Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną wiedzą na temat zdrowego odżywiania, z powodzeniem i zaangażowaniem rozwiązując zadania testowe i praktyczne dotyczące zasad prawidłowego żywienia.Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało specjalnie powołane Jury, a całość przebiegała w niezwykle miłej atmosferze z przestrzeganiem zasad zdrowej rywalizacji. Było kolorowo, zdrowo i smacznie!
     Zwycięzcy otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. 
     I miejsce OSW nr 2
     II SP nr 23
     III ex aequo: SP nr 21, SP nr 6 i SP nr 16
     Organizatorzy dziękują uczestnikom i paniom: Agnieszce Cytackiej, Marioli Wiśniewskiej, Ewie Maczudze i Małgorzacie Dombrowskiej, które przygotowały uczniów do udziału w konkursie oraz paniom Jolancie Popiołek i Danucie Celmer z Powiatowej Stacji Sanitarno-epidemiologicznej za pomoc w organizacji konkursu.
SOSW nr 2
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Płyn Hayne
Okulary przeciwsłoneczne GENNY
Okulary korekcyjne BMW