Niedziela 17-02-2019, imieniny Aleksego, Zbigniewa
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Konkurs z iskierką radości

Elbląg, Konkurs z iskierką radości

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci już po raz trzynasty organizuje konkurs poetycki pod hasłem „Iskierka radości”. Wiersze należy przesłać na adres biura TPD w Elblągu do 11 maja.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat. Celem konkursu jest wyszukiwanie uzdolnionych dzieci i promowanie ich twórczości, ale przede wszystkim zainteresowanie ich poezją, które wpłynie na pobudzenie wyobraźni i kształtowanie wrażliwości młodych ludzi.
     Osoby nagrodzone i wyróżnione otrzymają zaproszenia na uroczyste podsumowanie lokalnego etapu konkursu, połączone z wręczeniem nagród. Wiersze laureatów zostaną przesłane do Zarządu Głównego TPD i wezmą udział w konkursie ogólnopolskim. Utwory poetyckie nagrodzone i wyróżnione na etapie ogólnopolskim, opublikowane zostaną w tomiku poezji wydanym przez Zarząd Główny TPD w Warszawie. Laureaci zaproszeni zostaną na uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród, które odbędzie się w Warszawie w grudniu.
     - Mamy nadzieję, że XIII edycja konkursu odkryje nowe talenty i umożliwi uczestnikom zaprezentowanie się szerokiej publiczności - mówią organizatorzy.
     Każdy uczestnik może przedstawić maksymalnie dwie prace. Do każdego wiersza trzeba dołączyć notatkę według schematu:
     - imię i nazwisko
     - wiek
     - adres autora
     - telefon kontaktowy
     - adres i telefon szkoły bądź placówki
     - krótka informacja o autorze – zainteresowania, marzenia itp.
     - imię i nazwisko nauczyciela/opiekuna konkursowego.
     
     Towarzystwo Przyjaciół Dzieci
     Zarząd Oddziału Okręgowego w Elblągu
     ul. 1 Maja 37, 82-300 Elbląg
     tel. 055 233 82 10.
     
     Patronat nad Konkursem sprawują: Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Minister Edukacji Narodowej, Prezes Związku Literatów Polskich. Elbląski etap lokalny XIII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego TPD finansowany jest przez Urząd Miasta w Elblągu.
Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Czytnik kart kryptograficznych Mini