Środa 24-10-2018, imieniny Antoniego, Marcina
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Kto zostanie Filantropem?

Dotychczas tylko trzy wnioski z nominacjami wpłynęły na konkurs o tytuł Filantropa Roku. Termin zgłaszania kandydatów upływa 14 stycznia 2005 r.

Już po raz piąty Fundacja Elbląg ogłosiła konkurs o tytuł Filantropa Roku.
     - Dotychczas przyjęliśmy trzy wnioski z kandydaturami - mówi Dorota Parzyszek z Fundacji Elbląg. - Jednak jak w każdym konkursie ożywienie następuje tuż przed upływem terminu zgłoszeń. W poprzednich latach wpływało blisko 100 wniosków.
     O zaszczytne miano Filantropa Roku może ubiegać się przedsiębiorca oraz inna osoba fizyczna, firma prywatna lub państwowa, która w roku 2004 w sposób szczególny zasłużyła się we wspieraniu (zarówno finansowym jak i innym) działań organizacji pozarządowych oraz instytucji m.in. kultury czy domów dziecka z terenu Elbląga i powiatu elbląskiego. Może to również być kandydatura spoza regionu elbląskiego - filantrop, który wspiera działania naszych instytucji i organizacji.
     Nominacje do tytułu "Filantropa Roku" mogą zgłaszać organizacje społeczne (stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe, wspólnoty, grupy nieformalne itp.) oraz szkoły i inne instytucje publiczne z terenu Elbląga i powiatu elbląskiego.
     Wyboru zwycięzcy dokona Kapituła Konkursu złożona z dotychczasowych laureatów konkursu oraz przedstawicieli Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych.
     Główną nagrodą jest statuetka "Ferdynanda" autorstwa elbląskiego rzeźbiarza Romana Fusa (nawiązująca do postaci elbląskiego przemysłowca-filantropa Ferdynanda Schichaua) oraz dyplomy. Każda nominowana firma lub osoba otrzyma również list gratulacyjny.
     W ubiegłym roku Filantropem ogłoszony został Jan Puchalski, właściciel firmy Pujan. Zgłoszenia tegorocznych kandydatów przyjmowane będą do 14 stycznia w biurze Fundacji Elbląg. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie statuetki Ferdynanda odbędzie się podczas Gali Fundacji Elbląg w lutym 2005 r.

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • Jak to kto zostanie?Oczywiście ,tradycyjnie Jan Puchalski-należy mu się.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  T.O.(2004-12-26)
 • jak widać filantropia to utopia! Nikt już nawet komentować nie chce, bo to jak w całej Polsce wielki masoński przekręt. OK- już ludzie kumają o co w tym chodzi. Polacy do pracy a "filantropa wysłać do Sorosza, aby mu w mózgu zrobili porządek. Niech uczciwie każdy może finansować siebie za zarobione pieniądze to filantropi i masoni zginą śmiercię naturalną i nie będą układać świata bez Boga. Za niby dobro tysiąckrotne ZŁO!!!!!!!!!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  antyk(2004-12-27)
 • zglosze siebie :) bedzie wiele radosci
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  Zydo masonski przekret(2004-12-28)
 • Jasne zgłoś sam siebie,przecież pierwszy lepszy moze zostać filantropem
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  t.o(2004-12-28)
 • skrócono moją wypowiedź i to nie bardzo stylistycznie! Po co było ją skracać i cenzurować? Jak widać ludzie i tak już nie wierzą w filantropię. I dzieki Bogu, może nam rozumy wrócą. Dobrych, uczciwych i ofiarnych- zwykłych ludzi dla zwykłych potrzebujących. Niech nie wie prawica( ręka) co robi lewica(ręka). Tak służmy sobie nawzajem.Pozdro 600
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  antyk(2004-12-29)
 • pierwsze- niekwestionowane miejsce zdobędzie Unia Europejska za STYPENDIA DLA STUDENTÓW, bo już trzy miesiące dają i "skutecznie", bo nikt jeszcze grosza złamanego nie dostał..................i pewnie nie dostanie. Nie ma pieniędzy, nawet brudnych, bo przy okazji by wyprali ci i inni UCZCIWI euroentuzjaści. A tak nawet pralnie niepotrzebne. To najlepsza filantropia. Urzędy wspierane przez ciocie UE. Wstyd ale niech się wstydzą ci co za tą ciocią głosowali. Ja mam sumienie czyste!!!!!!!!!!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  unio-filantropijny przeciwnik(2004-12-29)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Królik minaturka
karma p. falista
ichtovit
Ochotka żywa