UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Która inicjatywa była najlepsza?

 
Elbląg, Która inicjatywa była najlepsza?
W poprzedniej edycji zwycięzcą zostało Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek (fot. nadesłane)

Zakończył się nabór zgłoszeń do IX edycji Konkursu na najlepszą inicjatywę elbląskich organizacji pozarządowych im. Dr Aleksandry Gabrysiak. O zwycięski tytuł i 1000 zł ubiega się jedenaście inicjatyw zgłoszonych przez dziewięć organizacji pozarządowych.

Do konkursu zgłoszone zostały:
     - „Drzwi Otwarte – Schizofrenia” – inicjatywa Elbląskiego Stowarzyszenia na Rzecz Pomocy Osobom Chorym Psychicznie, ich Rodzinom i Opiekunom „Pro-Familia”;
     - Ogólnopolskie seminarium organizacji i stowarzyszeń Alzheimerowskich w Elblągu nt. „Zdążyć przed czasem” – inicjatywa Elbląskiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera i innymi zaburzeniami psychicznymi z siedzibą w Elblągu;
     - Elbląskie Dni Muzyki Dawnej – inicjatywa Elbląskiego Towarzystwa Kulturalnego;
     - Program Stypendialny „Promocje” – inicjatywa Elbląskiego Towarzystwa Kulturalnego;
     - Letni Salon Muzyczny Bażantarnia 2011 – inicjatywa Elbląskiego Towarzystwa Kulturalnego;
     - Bezpiecznie z Psem – inicjatywa Fundacji Psy Dzieciom;
     - Przez trudy do gwiazd – placówka PSOUU Koło w Elblągu: „OREW I DCA” – inicjatywa Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Elblągu;
     - Międzynarodowy Festiwal „Wikingowie z Truso w Elblągu” – inicjatywa Stowarzyszenia Elbląg Europa;
     - Projekt „Nowy Rozdział” – inicjatywa Stowarzyszenia Integracyjnego „Razem”;
     - Akcja Fundacji Dawców Komórek Macierzystych – inicjatywa Stowarzyszenia „Serce za Uśmiech” przy 110 Szpitalu Wojskowym z Przychodnią SP ZOZ w Elblągu;
     - Klub Rodziców Zastępczych – inicjatywa Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa Oddział w Elblągu.
     
     Oceny zgłoszeń dokona komisja, składająca się z przedstawiciela Prezydenta Elbląga oraz reprezentantów elbląskich organizacji. Pod uwagę brane będą m.in.: społeczne znaczenie inicjatywy, zaangażowanie w nią wolontariuszy, etyka, innowacyjność.
     Organizatorem konkursu jest Rada Elbląskich Organizacji Pozarządowych. Nagrodę finansową (którą organizacja zwycięskiej inicjatywy może przeznaczyć wyłącznie na cele statutowe) w tym roku ufundował Prezydent Miasta Elbląga. Tę najlepszą z najlepszych poznamy podczas Gali Filantropa Roku, która odbędzie się 21 maja (poniedziałek).
ESWIP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
 • - Letni Salon Muzyczny Bażantarnia 2011 – inicjatywa Elbląskiego Towarzystwa Kulturalnego; !!! DOBREEEEE
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-04-24)
 • Elbląskie Dni Muzyki Dawnej – inicjatywa Elbląskiego Towarzystwa Kulturalnego; - Program Stypendialny „ Promocje” – inicjatywa Elbląskiego Towarzystwa Kulturalnego; - Letni Salon Muzyczny Bażantarnia 2011 – inicjatywa Elbląskiego Towarzystwa Kulturalnego; ---to jest najlepsze!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2012-04-24)
 • stawiam na Wikingów! sława, Wojowie! :))
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  mig(2012-04-24)
Reklama