Poniedziałek 10-12-2018, imieniny Bogdana, Julii
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Letnia szkoła EFS

Regionalny Ośrodek Szkoleniowy Europejskiego Funduszu Społecznego prowadzony przez Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych zaprasza na cykl bezpłatnych spotkań poświęconych problematyce Europejskiego Funduszu Społecznego.

Spotkania skierowane są do pracowników i wolontariuszy organizacji pozarządowych, przedstawicieli samorządu terytorialnego, publicznych służb zatrudnienia, szkół i wszystkich potencjalnych projektodawców EFS. Celem spotkań jest zwiększenie umiejętności potencjalnych projektodawców do pozyskiwania środków z Europejskiego Funduszu Społecznego, m.in. pisania projektów, realizowania i ich rozliczania.
     W programie cyklu przewidziano spotkanie informacyjne oraz dwa 2-dniowe szkolenia. Szkolenia prowadzone będą na dwóch poziomach: poziom podstawowy - "EFS - wprowadzenie. Zasady aplikowania i realizacji projektów."; poziom zaawansowany - "Kwalifikowalność kosztów. Praca z budżetem i rozliczanie projektów".
     Szkolenia poprowadzą akredytowani trenerzy KOSzEFS Małgorzata Samusjew i Bartłomiej Głuszak, zaś spotkanie informacyjne poprowadzi jedna z wykwalifikowanych eurospecjalistek - Maria Żylińska.
     
     Program spotkań:
     18 sierpnia w godz. od 11.00 do 14.00 - Spotkanie informacyjne dla max. 20 osób;
     24-25 sierpnia w godz. od 9.00 do 15.45 - Szkolenie o poziomie podstawowym dla max. 15 osób (dotyczy zainteresowanych po przeprowadzonym spotkaniu);
     29-30 sierpnia w godz. od 10.00 do 16.45 - Szkolenie o poziomie zaawansowanym dla max. 15 osób (dotyczy osób uczestniczących w poprzedzającym szkoleniu o poziomie podstawowym; w trakcie II szkolenia zapewniamy nocleg oraz wyżywienie).
     
     Uczestnictwo w spotkaniach jest bezpłatne. Spotkania odbędą się w Elblągu lub Olsztynie, w zależności od uczestników. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczne jest potwierdzenie udziału do 10 sierpnia (imię, nazwisko, nazwa organizacji, telefon, adres e-mail). O uczestnictwie w cyklu na temat EFS decyduje kolejność zgłoszeń.
     Zgłoszenia przyjmuje i informacji udziela Elżbieta Hajdukonis pod nr tel. 642-18-85, fax. 236-27-16, e-mail: elah@eswip.elblag.pl.
DM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Obraz na płótnie Tygrys 110x50 cm
Obraz na płótnie
Obraz na dibond 300x60 cm - Owoce
Obraz na płótnie, tryptyk 70x110, 110x110, 70x110 cm