Czwartek 17-01-2019, imieniny Antoniego, Jana
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Liceum Regent zaprasza na kurs gimnazjalny

 

 Liceum Anglojęzyczne Regent zaprasza uczniów klas trzecich gimnazjum na profesjonalny kurs przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego oraz matematyki.

Zajęcia odbywać się będą w soboty od 26 listopada 2016 r. do 8 kwietnia 2017 r. w godzinach od 9.00-12.00. Kurs obejmuje 15 spotkań, łącznie 60 godzin lekcyjnych z języka angielskiego i matematyki.
     
     Kurs ma na celu:
     - powtórzenie, uzupełnienie i usystematyzowanie wiedzy z języka angielskiego i matematyki niezbędnej do zdania egzaminu na poziomie rozszerzonym,
     - zapoznanie ze strukturą egzaminu,
     - nabranie umiejętności sprawnego rozwiązywania zadań egzaminacyjnych,
     - sprawdzenie poziomu wiedzy na egzaminie próbnym.
     
     Co oferujemy:
     - uczestnictwo w zajęciach odbywających się w małych grupach,
     - zagadnienia dostosowywane do aktualnych wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej,
     - dostęp do zadań na platformie e-learningowej,
     - stały monitoring postępów w nauce.
     
     Kurs będzie prowadzony przez native speaker’ów oraz wykwalifikowaną kadrę nauczycielską.

 


     Każdy uczestnik otrzyma bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej, na której znajdzie materiały pomocnicze. Na przedostatnich zajęciach uczniowie podejdą do próbnego egzaminu gimnazjalnego, którego wyniki zostaną szczegółowo omówione przez nauczyciela prowadzącego zajęcia na ostatnich zajęciach.
     
     Egzamin gimnazjalny jest pierwszym poważnym sprawdzianem weryfikującym wiedzę i od jego wyników zależy między innymi wybór wymarzonej szkoły średniej i poziom dalszej edukacji.
     
     Pozytywne zaliczenie (frekwencja i wynik min. 90 proc.) zwalnia z testu predyspozycji językowych kandydatów starających się o przyjęcie do Anglojęzycznego Liceum Regent w Elblągu.
     
     Cena kursu: płatność jednorazowa: 500 zł, w ratach 4 x 130 zł.
     
     Zapisy do 24 listopada na stronie: http://szkola.regent.edu.pl.
     
     Więcej informacji pod numerem telefonu: 55 234-07-23.

     

--------- Reklama ----------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl