UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Local Heroes z ZS nr 2

 
Elbląg, Local Heroes z ZS nr 2
fot. nadesłana
Reklama

Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 zrealizowali mini projekt i jako jedna z trzech drużyn w Polsce, wezmą udział w polsko-niemieckim, nowatorskim spotkaniu na wyspie Uznam.

Celem projektu Zostań Local Heroes, zorganizowanym przez Polsko- Niemiecką Współpracę Młodzieży było zainspirowanie młodych ludzi do zaangażowania społecznego w środowisku lokalnym.
       Uczestnicy konkursu w trzyosobowych grupach zrealizowali zadanie. Celem projektu było stworzenie dla społeczności lokalnej czegoś, co przydałoby się innym. Pomysł ten należało udokumentować w formie krótkiego filmiku.
       Uczniowie naszego gimnazjum: Julia Dąbrowska, Mateusz Kowalczyk i Nikodem Mac wpadli na pomysł, aby zrewitalizować Zieloną Klasę, która istnieje od kilku lat na terenie naszej szkoły. Po intensywnych pracach remontowo-porządkowych i dzięki wsparciu dyrektora Zieleni Miejskiej- Leona Budzisiaka, Zielona Klasa została oddana do użytku w lekko zmodyfikowanej formie - jako Green Screen, czyli zielone kino. W planie jest wykorzystywanie terenu na lekcje „pod gołym niebem”, ale również na seanse filmowe (pierwsza noc filmowa już się odbyła), bądź inne przedsięwzięcia artystyczne.
       Decyzją jury Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży nasi uczniowie okazali się być grupą, jedną z trzech w Polsce, najbardziej kreatywną, oryginalną i niebanalną. Znaleźli się zatem w gronie zwycięzców tego interesującego konkursu.
      
Irena Ośka, rzecznik prasowy ZS nr 2
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama