Niedziela 21-10-2018, imieniny Jakuba, Urszuli
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Pożar w Jegłowniku Pożar w Jegłowniku

Lodołamacze 2010

Rozpoczęła się V edycja konkursu propagującego zatrudnianie osób niepełnosprawnych Lodołamacze 2010. Ideą konkursu jest promowanie firm, przedsiębiorców i osób prywatnych, wyróżniających się profesjonalną polityką personalną, angażujących się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych, tworzących nowe i coraz lepszej jakości miejsca pracy oraz propagowanie wśród pracodawców działalności prospołecznej.

Celem przedsięwzięcia jest uwrażliwienie społeczeństwa na problem rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych oraz kreowanie wzorców postępowania wśród pracodawców. Konkurs składa się z dwóch etapów: Regionalnego (I Etap) i Centralnego (II Etap), a prowadzony będzie w kategoriach: Zakład Pracy Chronionej, Otwarty Rynek, Pracodawca Nieprzedsiębiorca oraz Przedsiębiorca - Osoba Niepełnosprawna.
     Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 15 kwietnia drogą mailową na adres biuro@bydgoszcz.popon.pl, faxem 52 373-11-75 oraz pocztą tradycyjną ul. Hetmańska 38, 85-039 Bydgoszcz, przy czym liczy się data stempla pocztowego.
     Szczegółowe informacje dotyczące konkursu oraz formularz zgłoszeniowy zawarte są na stronie internetowej www.lodolamacze.info.
     

Piotr Rzepczyński, podinspektor ds. promocji projektów i przedsiębiorczości UM Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Autoryzowany Serwis Skoda Hadm Gramatowski.
Serwis i Części VW - HADM Gramatowski
Pomoc w przypadku szkody komunikacyjnej
Ubezpieczenia OC i AC