UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Lubisz pomagać? Oddaj krew

 
Elbląg, Lubisz pomagać? Oddaj krew
Reklama

Już we wtorek 12 września w godz. 8 - 12 na terenie Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług przy ul. Obrońców Pokoju 44 odbędzie się kolejna otwarta akcja honorowego krwiodawstwa pod hasłem: Każdy dawca krwi jest bohaterem.

Jest to szkolna akcja dla uczczenia 97. rocznicy zwycięskiej Bitwy Warszawskiej zwanej "Cudem nad Wisłą", czyli zwycięstwa nad bolszewikami pod Ossowem koło Radzymina (14-15 sierpnia 1920 r.).
       Niech to będzie nasz teraźniejszy "Cud nad Wisłą" A.D. 2017, poprzez który zaznaczymy, że "Oni oddawali życie za Ojczyznę, my oddajemy krew dla bliźnich".
       Kto może oddać krew? Każdy, kto jest zdrowy, ma 18 lat i waży powyżej 50 kg, przedstawi dokument tożsamości ze zdjęciem, adresem oraz numerem Pesel i wypełni odpowiednią deklarację. Każda osoba przed oddaniem krwi przechodzi badanie lekarskie.
       Zapraszamy serdecznie uczniów (pełnoletnich), absolwentów naszej szkoły i inne osoby pełnoletnie do wzięcia udziału w tej szczytnej akcji.
       Każdy, kto zgłasza się do oddania krwi, powinien być: zdrowy, wypoczęty, po spożyciu lekkostrawnego posiłku i wypiciu około 1,5 litra płynów w ciągu 24 godzin przed oddaniem krwi.
       Uczestnicy po oddaniu krwi otrzymują ekwiwalent ubytku energetycznego tj. 8 tabliczek czekolady i sok. Tego dnia są również zwolnieni z zajęć lekcyjnych i otrzymują pozytywną uwagę z zachowania.
       Akcją kieruje nauczyciel Jerzy Pędzisz, który jednocześnie przyjmuje zgłoszenia do poniedziałku, 11 września.
      
       SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!
      
Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama