UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Łukasz Gesek zaśpiewa dla dzieci z SOS-W nr 1

Elbląg, Łukasz Gesek zaśpiewa dla dzieci z SOS-W nr 1

Jutro (17 marca) w Hali Sportowo – Widowiskowej w Elblągu na rzecz osób niepełnosprawnych wystąpi Łukasz Gesek z zespołem. Pozyskane podczas koncertu środki zostaną przekazane na utworzenie placu do terapii integracji sensorycznej na terenie zielonym znajdującym się przy naszej szkole, aby dzieci uczęszczające do ośrodka mogły korzystać z terapii nie tylko w zamkniętych pomieszczeniach, ale także na świeżym powietrzu.

Podczas koncertu będzie można także usłyszeć i zobaczyć młodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2, cheerleaderki ze Szkoły Tańca Cadmans oraz IKS „Atak” – pokaz judo.
     W trakcie trwania koncertu będzie można zakupić prace wykonane przez uczniów i nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Nr 1. Koncert charytatywny to jedno z wielu działań Ośrodka zaplanowanych na rok 2017. Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w Elblągu jest placówką zajmującą się edukacją dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną. Placówka prowadzi działalność dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą na zajęciach szkolnych oraz pozalekcyjnych. Nasi uczniowie korzystają ze stołówki, świetlicy szkolnej i internatu. Ośrodek zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.
     Prowadzimy nauczanie w pionach: edukacja dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim oraz edukacja dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym. Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie w stopniu głębokim odbywają się w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Kasprzaka, natomiast nauczanie indywidualne w domach uczniów.
     Nasza placówka prowadzi również klasy dla dzieci z autyzmem, w ramach wszystkich pionów nauczania.
     Integralnymi częściami Ośrodka są: Grupy Wychowawcze, Centrum Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka, Elbląskie Centrum Terapii i Rewalidacji i Punkt Przedszkolny.
     Pozyskane podczas koncertu środki zostaną przekazane na utworzenie placu do terapii integracji sensorycznej na terenie zielonym znajdującym się przy naszej szkole, aby dzieci uczęszczające do ośrodka mogły korzystać z terapii nie tylko w zamkniętych pomieszczeniach, ale także na świeżym powietrzu. Serdecznie zapraszamy!
     Wszelkie informacje dotyczące koncertu można uzyskać w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym przy ul. Kopernika 27 lub telefonicznie pod numerem (55) 625 83 48.
     
     

     
     
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama