Czwartek 21-02-2019, imieniny Piotra, Eleonory
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Majówka z WORD

Elbląg, Majówka z WORD
Fot. PS.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu organizuje 16 maja (sobota) „Majówkę z WORD”. Uczestnicy będą mogli m.in. zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy „na niby”, całkiem na serio postarać się o kartę rowerową, obejrzeć wiele pokazów, a także wziąć udział w konkursach.

Podczas Majówki w WORD będzie można: sprawdzić swoją wiedzę z przepisów ruchu drogowego, przystępując do egzaminu teoretycznego „na niby”; kandydaci na kierowców, którzy odbyli co najmniej 20 godzin jazdy na kursie szkoleniowym będą mogli pod nadzorem egzaminatora poćwiczyć jazdę samochodem po torze egzaminacyjnym (należy okazać „Kartę przeprowadzonych zajęć” z OSK),; zapoznać się z rodzajami prowadzonych szkoleń; zdawać egzamin teoretyczny i praktyczny na kartę motorowerową i rowerową.

 


     Do egzaminu na kartę rowerową mogą przystąpić uczniowie, którzy ukończyli 10 lat, natomiast na kartę motorowerową - 13 lat.
     Każdy uczeń przystępujący do egzaminu musi przedłożyć Komisji: legitymację szkolną; arkusz zaliczeń ucznia z potwierdzoną pieczątką szkoły, zgodą rodziców oraz opinią wychowawcy klasy.
     Odbędą się również ciekawe imprezy m.in. rajd samochodowy „Wiosna 2009” organizowany wspólnie z Automobilklubem w Elblągu. Zwycięzcy otrzymają puchar i nagrody ufundowane przez Dyrektora WORD w Elblągu. Będzie też wystawa samochodów osobowych (Dealerzy); pokaz przeprowadzenia akcji ratownictwa drogowego w wykonaniu strażaków z Komendy Miejskiej PSP; pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej uczestnikom wypadków drogowych. Pokaz przeprowadzi Szkoła Policealna im. Jadwigi Romanowskiej w Elblągu. Będzie również można obejrzeć pokaz tresury psów i sprzętu wojskowego Straży Granicznej. Pokaz przeprowadzi Straż Graniczna.
     Organizatorzy zapowiadają także wiele konkursów i zabaw sprawnościowych, jazdę sprawnościowo-pokazową na trolejach; pokaz działania symulatora jazdy oraz konkursy i zabawy „przygotowane, w specjalnym programie przez Stowarzyszenie „Karan” i Szkołę Podstawową w Zwierznie.
     Uczestnicy „Majówki” będą mogli posmakować wspaniałej grochówki.
     Zabawa rozpocznie się 16 maja o godz. 10 na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Elblągu przy ul. Skrzydlatej 1 (Dzielnica Zatorze).

oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Żarówki LED
Długopis i Pióra z Grawerem
Kubek z Grawerem
Pieczątki Firmowe