Wtorek 23-10-2018, imieniny Teodora, Seweryna
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Marketingowe „Wkręć się!”

Kolejne wyzwanie stoi przed uczestnikami projektu Wkręć się! W weekend będą brać udział w warsztatach z zakresu marketingu i promocji. Już w najbliższy weekend nieformalna grupa dziennikarska realizująca projekt Wkręć się! Weźmie udział w szkoleniu z zakresu marketingu oraz promocji. Na warsztatach młodzież dowie się jak efektywnie promować działania organizacji, w których życiu biorą udział oraz jak do aktywności zachęcać rówieśników.

Szkolenie ma formę dwóch ośmiogodzinnych spotkań. W sobotę uczestnicy pracować będą z trenerką Stowarzyszenia Szkoła Liderów – Małgorzatą Borowską. Tematami, jakie podejmie szkoląca się młodzież będą: rozpoznanie i analiza grupy odbiorców, targeting i język korzyści, bezkosztowe i zaplanowane narzędzia promocji.
     Drugiego dnia harcerze i ich koledzy będą pracować z Piotrem Markiem, dyrektorem Telewizji Elbląskiej, doświadczonym instruktorem ZHP. Uczestnicy skupią się tym razem na analizie sytuacyjnej konkretnej organizacji pozarządowej – Hufca Elbląg Związku Harcerstwa Polskiego.
     Trudne kwestie będą przyswajane przez młodych ludzi poprzez grupową pracę metodą warsztatową i ćwiczeniową. Przykłady dobrych praktyk wykorzystania narzędzi promocji zostaną również zaprezentowane
     Warto przypomnieć, że uczestnikami warsztatów jest elbląska młodzież. W większość harcerze, oraz działacze innych organizacji pozarządowych. Niektórzy ich rówieśnicy nawet nie pomyśleliby o warsztatach, których tematyka jest poważna.
     
     Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Ten materiał odzwierciedla jedynie stanowisko jego autora, a Komisja nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania zawartych w nim informacji.

Oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
  • Już się wkręcił. .. .Piotruś M. do TE po tatusiu Juliuszu M. Cała dynastia tam zaraz będzie. Pewnie też i Messaline znajdą hihi. Nieźle się powkręcali do koryt. Nie będzie ich można stamtąd wołami wyciągnąć.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    ciekawski(2009-02-07)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Torba z nadrukiem elbląskiej Starówki
Polar z haftem
Naszywka HERB ELBLĄGA
Naszywki