UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Matematyczne zmagania w SP 16

 
Elbląg, Matematyczne zmagania w SP 16
fot. nadesłana

W Szkole Podstawowej nr 16 odbyła się 14. edycja Rejonowego Konkursu Matematycznego „Liga Młodych Matematyków”. Startowało w niej 88 uczniów: 43 z klas IV i 45 z klas V.

Uczniowie reprezentowali 23 szkoły: 14 z Elbląga: SP nr 1, 4, 6, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 21, 23, 25, Zespół Szkół Pijarskich i 9 spoza naszego miasta: SP nr z 3 Morąga, SP nr 2 z Pasłęka, SP z Nowakowa, Gronowa Elbląskiego, Jegłownika, Fromborka, Żurawca, Milejewa i Suchacza. Każdą placówkę reprezentowała czwórka uczniów.
       Pomysłodawczynią i organizatorką tego konkursu jest pani Teresa Cichosz. W realizacji tegorocznego przedsięwzięcia pomagały: panie Ewa Kotlik, Danuta Stankiewicz, Elżbieta Zakrzewska- Łuczko, Anna Kempińska, Dorota Kościńska i Małgorzata Lewkowicz- Golanko. Opiekę nad konkursem objęła również metodyk matematyki, Elżbieta Kurkiewicz.
       Nadrzędnym celem konkursu jest rozwijanie u uczniów zainteresowań i uzdolnień matematycznych, jak również sprawdzenie ich poziomu wiedzy i umiejętności.
      
       Poniżej przedstawiamy Laureatów tegorocznej edycji LMM. Wyniki szczegółowe są umieszczone na stronie internetowej szkoły.
       Laureaci z klas IV
       1. Marcin Lelujko SP11
       2. Nikodem Tacka SP16
       3. Piotr Kamiński SP2 Pasłęk i Bartosz Sydorczyk SP3 Morąg
      
       Laureaci z klas V

       1. Magdalena Puzio SP12
       2. Filip Wardzyński SP25 i Grzegorz Wierzbicki ZSP
       3. Michał Downarowicz SP Gronowo Elbląskie
      
       Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a nauczycielkom za przygotowanie uczniów do zmagań.
       Już dzisiaj zapraszamy do udziału w XV edycji Ligi Młodych Matematyków.
      
Szkoła Podstawowa nr 16 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama