Poniedziałek 25-03-2019, imieniny Marii, Wieńczysława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Mediacje rodzinne, cywilne, karne oraz poradnictwo prawno–obywatelskie

Elbląg, Mediacje rodzinne, cywilne, karne oraz poradnictwo prawno–obywatelskie

 Elbląskie Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej zaprasza do udziału w projekcie pn. „Mediacje rodzinne, cywilne, karne oraz poradnictwo prawno-obywatelskie dla osób ze środowisk dotkniętych przemocą w rodzinie” finansowanego ze środków Urzędu Miasta w Elblągu przez Prezydenta Miasta Elbląg.

W ramach zadania prowadzone jest poradnictwo prawno-obywatelskie oraz mediacje w sprawach cywilnych, rodzinnych, karnych dla osób ze środowisk zagrożonych alkoholizmem oraz dotkniętych przemocą w rodzinie. Zadanie realizowane jest przez doświadczoną kadrę Centrum we współpracy interdyscyplinarnej z Komendą Miejska Policji w Elblągu, Specjalistycznym Ośrodkiem Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, Zespołem Interdyscyplinarnym ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, Stowarzyszeniem „Szansa na Rozwój”.
     
     Porady udzielane są od poniedziałku do czwartku w formie kontaktu bezpośredniego, telefonicznego oraz za pośrednictwem poczty e-mail.
     
     Zapraszamy do siedziby Centrum w Elblągu przy ul. Związku Jaszczurczego 17/101 lub do kontaktu telefonicznego pod nr (55)642-44-25 oraz za pośrednictwem poczty e-mail pod adresem
esas_1@wp.pl.
     
---------- Ogłoszenie płatne --------
Elbląskie Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl