Sobota 20-10-2018, imieniny Jana, Ireny
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Wybory 2018

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Otwarcie wiaduktu z prezydentem Otwarcie wiaduktu z prezydentem

Mieszkania pod lupą

Zgodnie z nowymi przepisami zarządcy nieruchomościami oraz właściciele domów mieszkalnych mają obowiązek dwa razy do roku przekazywać gminom informacje o wysokości stawek za czynsz najmu lokali mieszkalnych, nie należących do publicznego zasobu mieszkaniowego.

Samorządy gminne mają obowiązek publikowania co roku, do końca pierwszego kwartału roku następnego danych dotyczących czynszów w wojewódzkim dzienniku urzędowym oraz na stronie internetowej urzędu gminy.
     Obowiązek udostępniania informacji o czynszach obejmuje :
     •wynajmujących - właścicieli domów mieszkalnych nie należących do publicznych zasobów mieszkaniowych,
     •zarządców nieruchomościami.
     Zgodnie z przepisami ustawy o gospodarce nieruchomościami wymienione wyżej podmioty mają obowiązek przekazywania gminom danych dotyczących wysokości stawek czynszu dwa razy do roku, w terminie do 31 lipca oraz do 31 stycznia roku następnego.
     Wzór zestawienia, z którego mogą korzystać zarządcy nieruchomości stanowi załącznik nr 1 do rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 21 grudnia 2007 r. w sprawie określenia danych dotyczących czynszów najmu lokali mieszkalnych nie należących do publicznego zasobu mieszkaniowego, położonych na obszarze gminy lub jego części oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego www.umelblag.pl.
     
     Zestawienia za I półrocze 2008 roku można składać w Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miejskiego w stanowisku nr 10 lub w sekretariacie Wydziału Mienia Komunalnego i Spraw Mieszkaniowych Urzędu Miejskiego pokój nr 130, pawilon B, I piętro albo drogą elektroniczną na adres e-mail : rsm@umelblag.pl.

opac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini
Czytnik kart kryptograficznych Mini
Domena funkcyjna .com.pl