Czwartek 18-10-2018, imieniny Łukasza, Juliana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Młoda krew ratuje życie

Elbląg, Młoda krew ratuje życie fot. nadesłana

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług im. Mikołaja Kopernika w Elblągu po raz kolejny zajął 1. miejsce w etapie rejonowym XII Edycji Turnieju „Młoda Krew Ratuje Życie” za rok szkolny 2014/2015. Szkoła już rozpoczyna walkę o zwycięstwo w kolejnej edycji turnieju i zaprasza wszystkich w piątek, 30 października w godz. 8.00-12.00 na otwartą akcję honorowego krwiodawstwa.

Szkoła otrzymała dyplomy uznania, a Jerzy Pędzisz – nauczyciel i opiekun szkolnego klubu PCK i HDK – podziękowania za udział w innych akcjach realizowanych w ubiegłym roku szkolnym m.in. „Czerwonokrzyska gwiazdka”, „Największego Zbieracza Złota”, „Wyprawka dla żaka”, „Wielkanoc z PCK” i „Pomagamy potrzebującym – Ty też możesz pomóc”.
     Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu już rozpoczyna walkę o zwycięstwo w kolejnej edycji turnieju, dlatego zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się "darem życia".
     W piątek, 30 października w godz. 8.00-12.00 w ZSIŚiU przy ul. Obrońców Pokoju 44 odbędzie się otwarta akcja honorowego krwiodawstwa. Zapraszamy serdecznie absolwentów naszej szkoły i inne osoby pełnoletnie do wzięcia udziału w tej szczytnej akcji.
     Każdy, kto zgłasza się do oddania krwi powinien być zdrowy, wypoczęty oraz po spożyciu lekkostrawnego posiłku i wypiciu około 1,5 litra płynów w ciągu 24 godzin przed oddaniem krwi.  Zgłaszający się powinni posiadać przy sobie dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość i numer PESEL (dowód osobisty, prawo jazdy).
     Uczestnicy po oddaniu krwi otrzymują ekwiwalent ubytku energetycznego tj. 8 tabliczek czekolady i sok. Tego dnia są również zwolnieni z zajęć lekcyjnych i otrzymują pozytywną uwagę z zachowania.
     Akcją kieruje Jerzy Pędzisz, który jednocześnie przyjmuje zgłoszenia do dnia 29.10.2015r. (czwartek).

Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Krewetkarium
karma p. falista
karma kanarek
ichtovit