Czwartek 19-07-2018, imieniny Wincentego, Marcina
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Plaża Sztutowo Plaża Sztutowo

Młode Lwy poszukiwane!

Elbląg, Młode Lwy poszukiwane!

Elbląscy lioni poszukują młodzieży chętnej do działalności charytatywnej w Leo Club Elbląg. Kluby Leo to organizacje młodzieżowe działające pod patronatem Międzynarodowego Stowarzyszenia Klubów Lions - największej organizacji humanitarnej na świecie.

Kluby Leo działają w 140 krajach świata i zrzeszają 150.000 członków w 5600 klubach. W Polsce działa sześć klubów Leo, skupionych w nich jest 120 członków. Celem tych organizacji jest służenie tym, którzy potrzebują wsparcia i pomocy w lokalnej społeczności.
     Oprócz działalności charytatywnej młodzi ludzie działający w Leo mają możliwości wyjazdów na obozy młodzieżowe w Polsce i za granicą. Tam poznają kolegów z innych klubów i miło spędzając czas wymieniają się doświadczeniami w swojej działalności społecznej. Często w czasie takich spotkań zawiązują się przyjaźnie, jest to także okazja do doskonalenia znajomości języków obcych.
     Członkami tych klubów jest pełna entuzjazmu młodzież odpowiedzialnie traktująca swoją przynależność do Klubów, wykazująca inicjatywę w niesieniu pomocy innym. Nazwa LEO oznacza: Leadership – czyli umiejętności przywódcze, Experience – doświadczenia, Opportunity – szanse i możliwości. To wszystko umożliwiają Kluby Lions współfinansując wyjazdy zagraniczne i stypendia.
     
     Członkiem Leo Clubu może być każda młoda osoba w wieku 16-25 lat wywiązująca się dobrze z obowiązków szkolnych i chcąca pracować społecznie.
     - Poszukujemy takich osób do Leo Club Elbląg – informuje Janusz Gierulski z Lions Club Elbląg. - Udział w klubie nic nie kosztuje , a daje duże możliwości działania na terenie Polski i całego świata. Co roku w ramach obozów młodzieżowych wyjeżdża za granicę około stu młodych ludzi z Polski. Pierwszeństwo udziału mają członkowie Leo Club – zachęca Janusz Gierulski.
     
     Więcej o działalności Leo Club można poczytać na stronie www.leoclubs.org.pl
     Chętne do współpracy, dzieci w wieku szkolnym, z gimnazjum oraz szkół średnich, mogą skontaktować się do 25 listopada z panem Januszem Gierulskim pod adresem emailowym: eig@softel.com.pl W emailu należy podać imię, nazwisko, wiek, adres email, telefon. Osoby, które prześlą takie zgłoszenie, zostaną zaproszone na spotkanie organizacyjne jakie odbędzie się w grudniu br.

Lions Club Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia, a aneks kuchenny
Kuchnia nowoczesna
Kuchnia nowoczesna II