Piątek 22-03-2019, imieniny Katarzyny, Bogusława
 

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Młodość wolna od tytoniu. Zdecyduj, kto wygra!

 
Elbląg, Młodość wolna od tytoniu. Zdecyduj, kto wygra!
Co roku w Elblągu odbywał się marsz antytytoniowy. W tym roku odbywa się konkurs na plakat (fot. AD, archiwum portEl.pl)

Sondaż portElu

Kto powinien wygrać konkurs "Młodość wolna od tytoniu". Zobacz konkursowe prace
Szkoła Podstawowa w Żurawcu 15.5%
Zespół Szkół Gospodarczych w Elblągu 21.8%
Szkoła Podstawowa nr 18 w Elblągu 19.0%
Szkoła Podstawowa nr 12 w Elblągu 28.3%
Szkoła Podstawowa w Pogrodziu 15.3%
Liczba głosów: 1225. Sondaż został zakończony.

„Młodość wolna od tytoniu” - to tytuł konkursu na plakat promujący Światowy Dzień Bez Tytoniu, przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgminazjalnych. Ogłosił go Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Elblągu. Zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową, a o tym, kto nim będzie, zdecydują Czytelnicy portEl.pl Zapraszamy go głosowania. Zobacz poszczególne prace.

Ideą konkursu z okazji Światowego Dnia Bez Tytoniu, przypadającego 31 maja, jest profilaktyka uzależnień od papierosów oraz zwiększenie wiedzy na temat skutków palenia.
     - Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie plakatu zawierającego hasło o tematyce antytytoniowej. Każda szkoła mogła zgłosić do konkursu jedną pracę. Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie komisja konkursowa, powołana przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Elblągu, składająca się z plastyka Spółdzielni Mieszkaniowej Zakrzewo, edukatora zdrowia Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu oraz pracownika PSSE w Elblągu, oceniała prace konkursowe uwzględniając: treść hasła i jego oryginalność, walory artystyczne pracy, estetykę wykonania oraz zgodność z regulaminem. Komisja spośród wszystkich zgłoszonych plakatów wyłoniła 5 najlepszych prac – informuje elbląski Sanepid.
     Do finału dostały się prace z: Szkoły Podstawowej nr 12, Szkoły Podstawowej nr 18, Szkoły Podstawowej w Pogrodziu, Szkoły Podstawowej w Żurawcu i Zespołu Szkół Gospodarczych w Elblągu. O tym kto wygra, zdecydują Czytelnicy Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl. Głosowanie rozpoczyna się dzisiaj (patrz sonda obok) i potrwa do 27 maja. Wyniki zostaną opublikowane na portEl.pl oraz stronie internetowej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Elblągu (psseelblag.ornet.pl) w z
     Praca, która uzyska największą liczbę głosów zostanie uznana za najlepszą i wygra konkurs. Zwycięska szkoła otrzyma nagrodę rzeczową.
     Wszystkie zgłoszone do konkursu plakaty będzie można oglądać na wystawie w Centrum Spotkań Europejskich Światowid w dniach 4-8 czerwca.
     
     Zobacz finałową piątkę prac.
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kompleksowe realizacje pod klucz
Promocja RATY 0%
Promocja RATY 0%
Promocja RATY 0%