Poniedziałek 19-11-2018, imieniny Salomei, Seweryna
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Lao Che Lao Che

Młodzież w działaniu

Elbląg, Młodzież w działaniu Zdjęcia z archiwum COP.

Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza młodzież w wieku 17-25 lat na szkolenie „Jak pisać projekty i pozyskiwać środki z Programu Młodzież w działaniu”, które odbędzie się w dniach 27-28 marca (piątek-sobota) w Centrum Współpracy Transgranicznej w Elblągu przy ulicy Warszawskiej 55.

Program „Młodzież w działaniu” to program Unii Europejskiej wspierający uczestnictwo w kształceniu pozaszkolnym. Umożliwia nawiązywanie kontaktów międzynarodowych i wymianę doświadczeń. Zachęca do podejmowania różnorakich działań na rzecz społeczności lokalnej, służących również indywidualnemu rozwojowi. Promuje ideę zjednoczonej Europy.
     Szkolenie zostanie przeprowadzone przez trenerów Narodowej Agencji Programu Młodzież – Sylwię Dubowską oraz Sylwię Kobiałko. Organizatorzy pokrywają koszty szkolenia, zakwaterowania i wyżywienia. Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty podróży. Z jednej organizacji w szkoleniu mogą wziąć udział maksymalnie dwie osoby.

 


     Organizatorami szkolenia są Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie oraz Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu. Informacji o szkoleniu udzielają Danuta Sobolewska (tel. 089 513 17 35) i Anna Czerwień (tel. 055 643 43 12). Karty zgłoszeniowe oraz program szkolenia dostępne są na stronie internetowej COP .
     
     Karty zgłoszenia należy przesyłać e-mailem, faksem lub pocztą:
     e-mail: stowmem@free.ngo.pl
     faks: 089 526 89 99
     poczta: CEiIK, ul. Parkowa 1, 10-233 Olsztyn.

oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
  • A ja bardzo jestem ciekaw, czy ci, co szkołą kiedykolwiek napisali projekt, któremu przyznano środki na realizację? Myślę tu o poważniejszych środkach powyżej 100 tyś, nie parę złotych na komputer czy drukarkę. Druga sprawa, rozumiem, że harcerze to grupa ludzi, która pisze i składa projekty w ilościach hurtowych. Są młodzi inteligentni i to u nich odbywają się szkolenia. Hmm jestem ciekaw, czy najciemniej jest pod latarnią… ? wowka
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0 0
    (2009-03-08)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata
Hosting WWW BIZNES
Czytnik kart kryptograficznych Mini
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok