Niedziela 18-11-2018, imieniny Karoliny, Romana
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Rek
Telefon portElu Halo, tu portEl
512 918 555

Wiadomości

Sport

Gospodarka

Na osiedlu

Społeczeństwo

Na uczelniach

Kultura

Zbrodnia i kara

Dawny Elbląg

Jej portEl

Kina i teatr

Konkursy

Prasówka

Poradnik

Hit czy kit?

Po godzinach

Fotoreportel

Wypadek przy CH Ogrody Wypadek przy CH Ogrody

Młodzieżowa współpraca bez granic

Elbląg, Młodzieżowa współpraca bez granic
Rek

Elbląskie Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza młodzież i osoby pracujące z młodzieżą z terenu powiatu elbląskiego. W sobotę 17 kwietnia odbędzie się sześciogodzinny warsztat, którego celem jest przedstawienie możliwości współpracy międzynarodowej młodzieży.

„Jeśli chcesz... zaprosić młodzież z zagranicy, aby wspólnie zrealizować jakiś pomysł, wyjechać ze swoją grupą na wymianę młodzieży, wyjechać na wolontariat za granicę, wziąć udział w międzynarodowym szkoleniu ...musisz pojawić się na warsztacie! – zachęcają organizatorzy.
     W trakcie zajęć zostaną poruszone następujące zagadnienia: poznanie programów finansujących międzynarodowe działania młodzieży, poznanie zrealizowanych projektów i wypracowanie pomysłów na międzynarodowe działania, zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu tworzenia młodzieżowych projektów międzynarodowych i elementów zarządzania projektem, wyszukiwanie informacji na temat możliwości uczestnictwa w działaniach międzynarodowych, sposoby znajdywania partnerów do projektów międzynarodowych, ćwiczenie rozpoznawania efektów edukacji nieformalnej.
     Szkolenie kierowane jest głównie do młodzieży i osób pracujących z młodzieżą z małym doświadczeniem na polu współpracy międzynarodowej bądź dopiero planujący i mający motywację do rozpoczęcia działań międzynarodowych. Na szkolenie zapraszamy również uczestników i realizatorów inicjatyw i projektów młodzieżowym o wymiarze lokalnym.
     Warsztat będzie prowadzony metodami aktywnymi angażującymi uczestników: ćwiczenia, gry, dyskusje, praca indywidualna i grupowa, studia przypadków. Podczas spotkania poruszane będą realne sytuacji z życia oraz przywoływane doświadczenia uczestniczek/uczestników.
     Zajęcia odbędą się 17 kwietnia (sobota) w godz. 10-16 w siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu, ul. Stefczyka 7/8. Szkolenie prowadzone będzie przez doradcę i animatorkę Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu, realizatorkę i uczestniczkę międzynarodowych projektów i szkoleń młodzieżowych – Annę Czerwień.
     Udział w szkoleniu jest nieodpłatny, a uczestnicy otrzymają materiały informacyjne. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie Centrum, wysyłając e-mail na adres szkolenia@cop.elblag.pl. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 kwietnia, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji można uzyskać w biurze Centrum.
     
     Zadanie jest współfinansowane przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach rządowego Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu.
     
     
Kamila Wałachowska, COP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Serwis i oryginalne części Audi
Oryginalne części Peugeot - HADM Gramatowski
Citroen HADM Gramatowski już otwarty!
Samochody używane HADM Gramatowski