Poniedziałek 21-01-2019, imieniny Agnieszki, Jarosława. Dzień Babci
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Młodzieżowa współpraca bez granic

Elbląg, Młodzieżowa współpraca bez granic
Rek

Elbląskie Centrum Organizacji Pozarządowych zaprasza młodzież i osoby pracujące z młodzieżą z terenu powiatu elbląskiego. W sobotę 17 kwietnia odbędzie się sześciogodzinny warsztat, którego celem jest przedstawienie możliwości współpracy międzynarodowej młodzieży.

„Jeśli chcesz... zaprosić młodzież z zagranicy, aby wspólnie zrealizować jakiś pomysł, wyjechać ze swoją grupą na wymianę młodzieży, wyjechać na wolontariat za granicę, wziąć udział w międzynarodowym szkoleniu ...musisz pojawić się na warsztacie! – zachęcają organizatorzy.
     W trakcie zajęć zostaną poruszone następujące zagadnienia: poznanie programów finansujących międzynarodowe działania młodzieży, poznanie zrealizowanych projektów i wypracowanie pomysłów na międzynarodowe działania, zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu tworzenia młodzieżowych projektów międzynarodowych i elementów zarządzania projektem, wyszukiwanie informacji na temat możliwości uczestnictwa w działaniach międzynarodowych, sposoby znajdywania partnerów do projektów międzynarodowych, ćwiczenie rozpoznawania efektów edukacji nieformalnej.
     Szkolenie kierowane jest głównie do młodzieży i osób pracujących z młodzieżą z małym doświadczeniem na polu współpracy międzynarodowej bądź dopiero planujący i mający motywację do rozpoczęcia działań międzynarodowych. Na szkolenie zapraszamy również uczestników i realizatorów inicjatyw i projektów młodzieżowym o wymiarze lokalnym.
     Warsztat będzie prowadzony metodami aktywnymi angażującymi uczestników: ćwiczenia, gry, dyskusje, praca indywidualna i grupowa, studia przypadków. Podczas spotkania poruszane będą realne sytuacji z życia oraz przywoływane doświadczenia uczestniczek/uczestników.
     Zajęcia odbędą się 17 kwietnia (sobota) w godz. 10-16 w siedzibie Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu, ul. Stefczyka 7/8. Szkolenie prowadzone będzie przez doradcę i animatorkę Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu, realizatorkę i uczestniczkę międzynarodowych projektów i szkoleń młodzieżowych – Annę Czerwień.
     Udział w szkoleniu jest nieodpłatny, a uczestnicy otrzymają materiały informacyjne. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie Centrum, wysyłając e-mail na adres szkolenia@cop.elblag.pl. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 kwietnia, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji można uzyskać w biurze Centrum.
     
     Zadanie jest współfinansowane przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach rządowego Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu.
     
     
Kamila Wałachowska, COP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Żarówki LED
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Pieczątki Firmowe
Kalendarz Książkowy z Grawerem