Piątek 18-01-2019, imieniny Małgorzaty, Piotra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Możliwość głosowania przez pełnomocnika

W związku z zarządzonymi na dzień 20 czerwca wyborami Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydent Elbląga informuje, że istnieje możliwość udziału w głosowaniu poprzez pełnomocników wyborców.

Zgodnie z art. 49a ust. 1 i 2 ustawy o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej udzielania pełnomocnictwa mają prawo osoby, które najpóźniej w dniu głosowania ukończą 75 lat, a także osoby posiadające orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, albo orzeczenie organu rentowego bez względu na datę jego wydania.
     Pełnomocnictwo może być udzielone najpóźniej na 10 dni przed dniem wyborów.
     Wszelkie sprawy związane z techniczną stroną udzielania pełnomocnictwa załatwiane są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Elblągu, ul. Łączności 1 (budynek B – stanowiska 1–4) oraz pod numerami telefonów: (55) 239-34-73, (55) 239-34-75, (55) 239-34-76.
     
MW
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Domena funkcyjna .com.pl
Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok
Konto poczty elektronicznej
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata Mini