Poniedziałek 17-12-2018, imieniny Łazarza, Floriana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Na rzecz młodzieży

25 stycznia w Elblągu odbędzie się seminarium pn. "Młodzieżowa współpraca transgraniczna - szanse i wyzwania". Wezmą w nim udział przedstawiciele organizacji i instytucji pracujących na rzecz młodych ludzi z Warmii i Mazur oraz obwodu kaliningradzkiego.

Podczas konferencji Forum Przyjaznego Sąsiedztwa "W stronę przyszłości", która odbyła się w październiku 2004, partnerzy z obwodu kaliningradzkiego i Polski rozmawiali na temat współpracy transgranicznej. Jednym z postulatów było stworzenie tzw. Funduszu Młodzieżowego, jako jednego z elementów trwałego systemu współpracy transgranicznej młodzieży. Seminarium jest zaproszeniem do udziału w szerokiej koalicji tworzącej fundusz. Tematem rozmów będzie rozwijanie współpracy polsko-rosyjskiej. W programie, m.in. wystąpienia Bartłomieja Głuszaka z Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Jarosława Czubińskiego, konsula generalnego RP w Kaliningradzie, Arkadiusza Jachimowicza z Fundacji Elbląg. Seminarium odbędzie się we wtorek, 25 stycznia, o godz. 11.00 w Sali Staromiejskiej przy ul. Św. Ducha. Jest organizowane w ramach projektu "Współpraca ponad granicami", dofinansowanego przez National Endowment for Democracy (NED).
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kuchnia nowoczesna III
Kuchnia klasyczna
Kuchnia nowoczesna
Kuchnia inna niż inne