Środa 12-12-2018, imieniny Joanny, Aleksandra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Nagrodzeni za "Edukację Leśną Młodzieży"

Elbląg, Nagrodzeni za "Edukację Leśną Młodzieży" (fot. nadesłane)
Rek

Młodzież z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Nr 2 w Elblągu zdobyła drugie miejsce w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Czysty Las”, w kategorii Edukacja Leśna Młodzieży.

Udział w konkursie "Czysty Las" polegał na podejmowaniu działań propagujących wiedzę o lesie, właściwe zachowania w lesie oraz kształtujących wrażliwość i szacunek dla ojczystej przyrody. W VI edycji konkursu w kategorii "Leśna Edukacja" priorytetami tematycznymi było: ochrona przyrody przez leśników, obszary leśne w europejskiej sieci Natura 2000, rośliny i zwierzęta chronione w lesie.
     Uroczyste podsumowanie tegorocznego konkursu "Czysty Las" odbyło się w czwartek (28 października) w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Wzięła w nim udział młodzież z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Nr 2 w Elblągu w towarzystwie pedagogów oraz pana Mariusza Potocznego, nadleśniczego z Nadleśnictwa Elbląg. Nagrody wręczali: Marek Michalak, Rzecznik Praw Dziecka, prof. dr hab. Zbigniew Borecki, rektor SGGW , Andrzej Kawalec, Prezes Towarzystwa Przyjaciół Lasu, dr inż. Arkadiusz Gruchała, prodziekan Wydziału Leśnego SGGW, Jacek Zadura, Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych.
     Ogólnopolski konkurs "Czysty Las" organizowany jest przez Towarzystwo Przyjaciół Lasu a pod patronatem Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych, Rzecznika Praw Dziecka oraz Prezesa Towarzystwa Przyjaciół Lasu.
     Zaś 3 listopada Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Nr 2 w Elblągu odbierze w Ełku Certyfikat Warmińsko Mazurskiego Kuratora Oświaty „Szkoła Przyjazna Środowisku”. Certyfikat to wyróżnienie przyznawane placówce oświatowej za doskonalenie procesów dydaktycznych i wychowawczych poprzez realizację zagadnień z zakresu edukacji ekologicznej dla zrównoważonego rozwoju.
     W tym miejscu cała społeczność Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Nr 2 w Elblągu składa na ręce pana Mariusza Potocznego oraz pana Jarosława Mytycha z Nadleśnictwa Elbląg serdeczne podziękowania za efektywną współpracę.
Marzena Żachowska, wychowawczyni z SOSW Nr 2 w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy
Pieczątki Firmowe