Piątek 18-01-2019, imieniny Małgorzaty, Piotra
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nauczą dzieci ratować

Warmińsko-Mazurskie Centrum Pomocy Dzieciom zaprasza szkoły do udziału w ogólnopolskim programie Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pt. „Ratujemy i uczymy ratować”.

W ramach programu organizowane będą kursy udzielania pierwszej pomocy dla nauczycieli uczących w klasach 1-3 szkoły podstawowej. Nauczyciele zdobytą wiedzę przekażą potem uczniom. Zajęcia wzorowane są na podobnych prowadzonych w szkołach norweskich. Forma zabawy oraz odpowiednie pomoce pozwolą skutecznie przekazywać wiedzę na ten temat.
     Sześciogodzinne zajęcia dla nauczycieli poprowadzą instruktorzy pierwszej pomocy Fundacji WOŚP. Każdy uczestniczący w nich nauczyciel i każda szkoła otrzymają certyfikat uczestnictwa w programie oraz pakiet materiałów dydaktycznych i pomocy do zajęć wystarczający na kilka pierwszych lekcji. Każdy nauczyciel otrzyma też dostęp do specjalnie uruchomionego systemu teleinformatycznego, za pośrednictwem którego możliwy będzie kontakt z Fundacją WOŚP, pobranie materiałów informacyjnych i szkoleniowych, wysyłanie szczegółowych sprawozdań ze swojej pracy oraz zamówienie materiałów, które wyczerpały się w wyniku przeprowadzonych zajęć.
     Szkolenia odbędą się w dniach 11-13 kwietnia. Organizatorzy oczekują od każdej szkoły skierowania dwóch nauczycieli, którzy będą przekazywać dalej wiedzę dzieciom z klas 1-3.
     Warmińsko-Mazurskie Centrum Pomocy Dzieciom prosi szkoły o szybki kontakt pod adresem: ul. Hetmańska 31, 82-300 Elbląg; tel/fax 055 235 27 04, tel. 055 643 39 99; e-mail: pomozity@pomozity.com.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Obraz na płótnie, tryptyk 70x110, 110x110, 70x110 cm
Fototapety z architekturą
Fototapety dziecięce
Fototapety z dmuchawcami