Piątek 18-01-2019, imieniny Małgorzaty, Piotra
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nauczą, jak tworzyć projekty i pisać wnioski

W październiku Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Elblągu zaprasza na bezpłatne dwudniowe szkolenie pt. „Tworzenie projektów i pisanie wniosków grantowych z zakresu rozwoju zasobów ludzkich”.

Jak podkreślają organizatorzy szkolenia, zapotrzebowanie na tego typu edukację jest bardzo duże. Właśnie dlatego 9 i 10 października zostaną zorganizowane dodatkowe zajęcia dotyczące pisania i realizacji projektów. Poprowadzi je Arkadiusz Jachimowicz, akredytowany trener Krajowego Ośrodka Europejskiego Funduszu Społecznego.
     Podstawowym założeniem szkolenia będzie podniesienie umiejętności uczestników z zakresu tworzenia projektów dotyczących rozwoju zasobów ludzkich. Przekazana zostanie im wiedza ogólna z zakresu tworzenia projektów miękkich z zastosowaniem elementów metody PCM (Project Cycle Management - zarządzanie cyklem projektu) w zakresie analizowania i programowania. Przekazane zostaną informacje w zakresie analizy i opisu problemu/potrzeby, analizy interesariuszy, określeniu celów ogólnych i szczegółowych, efektów twardych i miękkich oraz sposobu ich pomiaru, metod realizacji projektu i zadań, harmonogramu realizacji zadań, budżetowania projektu oraz przełożenia projektu na wniosek aplikacyjny.
     Do udziału w szkoleniu Ośrodek zachęca szczególnie organizacje, instytucje oraz firmy mające swoje siedziby w powiatach: bartoszyckim, braniewskim, elbląskim, działdowskim, iławskim, kętrzyńskim, lidzbarskim, nowomiejskim, ostródzkim i węgorzewskim. Osobom spoza Elbląga organizatorzy zapewniają nocleg i wyżywienie.
     Osoby, które chcą wziąć udział w szkoleniu, proszone są o jak najszybsze składanie formularzy zgłoszeniowych w formie elektronicznej na adres e-mail: szkolenia_elblag@roefs.pl, na nr faxu: 055 236 27 16 lub osobiście w siedzibie ESWIP.
     Wszystkie zajęcia odbywać się będą w sali szkoleniowej Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych przy ul. Zw. Jaszczurczego 17 w Elblągu.
     Formularze zgłoszeniowe, jak też więcej informacji o organizowanych przez Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Elblągu szkoleniach znajdują się na stronie internetowej ośrodka http://www.elblag.roefs.pl.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK Szkło ozdobne 8
AMK Meble łazienkowe 3
Promocja RATY 0%
AMK Szafa z drzwiami suwanymi 3